Jon Prosser (presnosť 78,6 %) sa v priebehu posledného roka postaral o množstvo zaujímavých informácií a únikov, ktoré sa napokon stali skutočnosťou. Najnovšie však zazdieľal niečo, čo sám považuje za najexkluzívnejší únik vôbec.

iPhone 13Prostredníctvom YouTube show s názvom FPT predviedol kompletný dizajn, s ktorým príde iPhone 13 vďaka skutočnému CAD modelu. Aby toho nebolo málo, súbor spolu s iPhonom 13 a iPhonom 13 Pro ponúkol svojim divákom na stiahnutie.

Ako otvoriť CAD súbor na Macu zadarmo 

Pokiaľ si chcete zariadenia pozrieť na svojom Macu aj vy, v prvom rade potrebujete kompatibilný softvér. My v redakcii sme použili program eDrawings, dostupný na internetovom obchode Mac App Store úplne zadarmo.

Stačí vám iba stiahnutie .stp súboru, ku ktorému sa dostanete kliknutím na tento odkaz (pre iPhone 13) alebo tento odkaz (pre iPhone 13 Pro).

Prosser v závere svojej show dodal, že vizuál je zhodný so skutočnosťou zhruba na 90 %, nakoľko Apple ešte odlaďuje detaily.

iPhone 13Každopádne sa však potvrdilo iné rozloženie šošoviek zadných fotoaparátov na dostupnejšom iPhone 13 a iPhone 13 mini. Drahšie prevedenia iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max možno prídu s prekrytím skleneným kamerovým modulom bez zvýraznených šošoviek. Nechajme sa prekvapiť.

Napíšte nám do komentára, ako sa tento dizajn pozdáva vám.

Leaker Jon Prosser dnes sprístupnil online vykreslenie CAD, ktoré údajne predstavuje iPhone 13 a iPhone 13‌ Pro.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 Pro fotí lepšie ako Samsung Galaxy S23 Ultra. Potvrdili to experti z DxOMark
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.