Spoločnosť Bentley predstavila ďalšiu reklamu, ktorá bola natočená čisto, na iPhone 6. V reklame nenájdete iné zábery ako z objektívu tohto bežne dostupného zariadenia, ktoré má množstvo z nás. Práve preto vás určite zaujíma, ako sa spoločnosti podarilo natočiť také špičkové video práve na mobilný telefón. Také ľahké to síce nebolo, potrebné bolo nutné použiť množstvo a množstvo drahého príslušenstva, objektívov a iných vecí, ktoré stáli viac ako samotný iPhone. Avšak, video sa podarilo natočiť práve na toto zariadenie. Pozri sa ako to urobili!

Behind The Scenes

Bentley vydalo okrem reklamy aj video Behind The Scenes, ktoré ukazuje to, ako sa vlastne podarilo natočiť také skvelé video na Apple zariadenie dostupné za 699$. Také ľahké to nebolo a povedzme si na rovinu, pokiaľ by autori videa použili profesionálne kamery, pravdepodobne by video natočili omnoho jednoduchšie. To by však okolo reklamy nebolo také „haló“ a nezdieľala sa na Apple stránkach, ako je aj táto, ktoré čítajú aj možní záujemcovia o vozidlá značky Bentley. To nie je vôbec zlý nápad a vďaka reklame si prakticky urobili ešte jednu reklamu.

Každopádne, bolo potrebné množstvo drahého príslušenstva, no a samozrejme trpezlivosti. Výsledkom bolo naozaj vydarené video, ktoré sa páči aj nášmu tímu. Dokonca, ak si si myslel, že video bolo spracované na profesionálnych Macoch, mýliš sa. Na všetko poslúžil iPad Air 2 a aplikácia FilMic Pro (FiLMiC Pro – Cinegenix, LLC), ktorá ponúka naozaj rozšírené možnosti editácie videa. Pozri sa, ako Bentley natočilo novú, naozaj vydarenú reklamu!

Prečítajte si tiež  Zoznám sa s iPhone X Bentley Edition
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.