Známy americký zabávač  Jimmy Kimmel, ktorý si zvykne robiť vo svojich nočných  show srandu z Apple a jeho fanúšikov, sa rozhodol, že svetu ukáže, ako to vlastne bude vyzerať po tom, čo Apple predstaví iPad Pro s 12,9″ displejom.

12,9″

Súčasné iPady zvyknú byť centrom výsmechu najmä preto, že ponúkajú na svojej zadnej strane kvalitný fotoaparát. Pravdou je, že zábery sú síce kvalitné, ale pokiaľ sa pred nejakú pamiatku, či auto postaví 40 turistov, z ktorých každý jeden drží v ruke iPad, vyzerá to až neuveriteľne zábavne. To si všimol aj Americký zabávač Jimmy Kimmel, ktorý si vo svojej show často zvykne robiť srandu z Apple a jeho používateľov. Samozrejme to nerobí tak ako Samsung a berie to ako vtip. Dôkazom je aj to, že sám je používateľom týchto zariadení. Vo svojej nočnej show sa rozhodol, že ľuďom ukáže, ako to asi bude vyzerať, pokiaľ Apple predstaví iPad, ktorý ponúkne až 12,9″ displej. Samozrejme ide len o srandu a iPad Pro nebude v skutočnosti taký veľký ako na videu, no video pôsobí veľmi presvedčivo 🙂 .

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.