AirPods sú slúchadlá, ktoré sú takou malou revolúciou. Neprišli síce s ničím zásadne novým ale naučili ľudí počúvať hudbu cez bluetooth. Ich dizajn je nadčasový. Apple používa tak ako vždy pri príslušenstve len biele farby. Čo keby ale urobilo zmenu. AirPods by boli vo farbách iPodu omnoho veselšie. Presvedčte sa sami…

Takto by vyzerali AirPods vo farbách iPodu. Pristane im to.

Biela farba je pre príslušenstvo spoločnosti Apple doslova ikonická. Biele slúchadlá symbolizovali začiatkom tohto tisícročia na ulici to, že človek vlastní iPod od jablkovej spoločnosti. Všetci ostatní výrobcovia do tej doby používali len nudnú čiernu.

- Reklama -

Steve Jobs ale presne vedel, ako vystúpiť z davu. Možno aj preto sme si na tieto produkty tak rýchlo zvykli a firma nikdy neriešila farebné kombinácie. Tie sa objavili v krátkom čase napríklad na iPode, ktorý bol dizajnom a farbami skutočne veselý. Ľudia milujú hravé veci…

Dnes už je samozrejme trochu iná doba. Na iPod si mnohí ani nespomínajú, pretože he vyradil a plne nahradil iPhone či iPad. Miesto hudobného prehrávača ale obsadili slúchadlá AirPods, ktoré sú nie len pohodlné ale aj inteligentné vďaka špeciálnemu čipu W1. Nám ale príde biela trochu fádna, preto sme zapracovali na tom aby sme ich trochu „oživili“ farbami.

Dokonca aj existujú spoločnosti, ktoré vám dokážu upraviť slúchadlá podľa vami vybranej farby. Ľudia chcú byť originálny a majú radi keď sú iní. Presne preto sme pre vás vytvorili 5. farebných variánt Apple AirPods, ktoré by sa mohli dostať v budúcnosti na trh.

Schválne je tu červená, žltá, modrá, čierna a biela. Práve v týchto odtieňoch sa vyrábal aj legendárny hudobný prehrávač iPod. Do komentára nám napíšte, či sa vám takýto dizajn páči alebo nie a aké farby by ste pridali/ ubrali.

airpods červené
AirPods (PRODUCT) RED – svetapple.sk
airpods modré
AirPods modré – svetapple.sk
airpods žlté
AirPods žlté – svetapple.sk
airpods čierne
AirPods čierne – svetapple.sk
airpods biele
Takto by vyzerali AirPods vo farbách iPodu. Pristane im to. – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.