Pokiaľ ťa zaujíma, ako natáča video najnovší iPhone 6S Plus, nemusíš chodiť ďaleko. Vďaka úplne prvým recenziám a testom to vieme už dnes. Spoločnosť Apple totiž stihla rozposlať nové zariadenia obrovskému množstvu médií, ktoré ho už niekoľko hodín vo veľkom testujú a prinášajú prvé pohľady a názory na to, čo tento iPhone odkáže!

4K opticky stabilizované video 

Apple nevylepšilo len fotoaparát, ale aj kameru v novom iPhone. Tá sa po 4 rokoch zbavila prívlastku “FullHD” a nahradil ju prívlastok “4K”, ktorý je v súčasnej dobe čím ďalej tým viac populárny. iPhone teda svoje videá natáča ešte kvalitnejšie a podpisuje sa nad tým napríklad aj zaujímavejšia farebnosť, ktorú priniesol úplne nový čip. Navyše, pokiaľ si zakúpiš iPhone 6S Plus, budeš mať aj optickú stabilizáciu videa, čo znamená, že video nebude vôbec roztrasené, ako to niekedy býva napríklad na iPhone 6(S) či iPhone 6 Plus. Ten síce ponúka optickú stabilizáciu ale len pre fotoaparát.

- Reklama -

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here