Ako iste viete, spoločnosť Apple vyžaduje prísne normy kontroly kvality na svojich montážnych linkách po celom svete, aby zabránila akýmkoľvek chybám pri výrobe. To však neznamená, že jej niekedy niečo neunikne…

Na Twitteri sa objavili obrázky, ktoré odhaľujú iPhone 11 Pro s nesprávne zarovnaným logom spoločnosti Apple v zadnom matnom sklíčku zariadenia. Podľa poznámky sa jedná o veľmi zriedkavú nedokonalosť, ktorú spôsobila chybná tlač. Len tak pre predstavu, s niečim podobným sa môžete stretnúť pri jednom kuse z milióna.

- Reklama -

Ojedinelá chyba s obrovskou hodnotou

Apple je dlhodobo posadnuté presnosťou a tak v roku 2019 premiestnilo nahryznuté jablko z vrchnej časti zariadenia do samotného stredu. V tomto prípade sa ale logo nachádza bližšie ku pravej strane kovového šasi, čo nie je správne.

Autor príspevku tvrdí, že chybne potlačené zariadenia môžu byť vzácnejšie ako niektoré prototypy, ktoré unikli zničeniu a dostali sa do rúk zberateľov. Tento iPhone 11 Pro sa koniec koncov predal za cca 2700$, pričom jeho pôvodná hodnota bola približne tretinová.

Zariadenie bolo zakúpené v oficiálnej kamennej pobočke Apple Store a zákazník si ho s ojedinelou chybou ponechal, pričom ho neskôr poslal ďalej so slušným zárobkom.

Ak by ste sa niekedy stretli s niečim podobným, určite nám o tom dajte vedieť. Takéto produkty sa väčšinou neoplatí reklamovať. Skúste radšej šťastie cez Ebay.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.