Nový iPhone šiestej generácie bude predstavený už za 13 dní, a tak sa na internete šíria stovky či tisícky fotografií uniknutých schém, makiet či komponentov. Výnimkou nie je ani dnešný deň, kedy sa objavila fotografia reproduktoru iPhonu 6. 

Nový komponent – reproduktor

Aj napriek tomu, že uniknutých komponentov je na webe naozaj veľké množstvo, predsa len sa stále nájdu také, ktoré sme zatiaľ ešte nevideli. Jedným z nich je napríklad aj reproduktor pripravovaného iPhonu 6. Ten prišiel, ako ináč opäť s Číny a na porovnanie je aj ten starý z iPhonu 5/5S. Na pravdepodobne úplne novom komponente môžme vidieť nový dizajn. Dokonca sa nám zdá, že reproduktory sú dva a v strede sa nachádza niečo, možno basový reproduktor, čo by mohlo znamenať, že by mal nový iPhone naozaj kvalitný zvuk a navyše by Apple prišlo s niečim novým!

10267-2429-ip6-speakers-l
Pre porovnanie je k dispozícií aj fotografia súčasného reproduktora z iPhonu 5S – svetapple.sk

Nová zástrčka a vibračný motorček

Prednedávnom sme vás informovali, že Apple jednoducho pozmenil dizajn svojich adaptérov nabíjačiek pre USA, čo v podstate nie je žiadna novinka vzhľadom na to, že podobný adaptér sa už dlhšiu dobu predáva v Austrálii. Dnes sa však objavila fotografia, ktorá poukazuje na rovnaký adaptér s kolíkmi pre Európu. Znamená to, že Apple zmenil svoj adaptér pre celý svet? Posledným odhaleným komponentom je vibračný motorček, ktorý by mal byť podľa posledných informácií výkonnejší ako jeho predchodca.

10267-2428-ip6-vibe-charger-l
Na fotgrafii vľavo môžme vidieť vibračný motorček, napravo zasa vidíme nový nabíjací adaptér pre Európu – svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.