Takto vyzerá ružový iPhone 6S

0
iPhone 6S "Rose Gold" - svetapple.sk

O tom, že iPhone 6S vyjde aj v ružovej variante sme ťa informovali ako jeden z prvých serverov na svete pričom sme vytvorili aj niekoľko renderov takéhoto zariadenia. Tesne po nás na túto správu odpovedal aj Ming-Chi Kuo, ktorý taktiež predpovedal Rose Gold variantu iPhonu 6S po vzore hodiniek Apple Watch, ktoré však používajú skutočné, ružové zlato. Dnes sa na internete objavili nové fotografie, ktoré ukazujú rúžový iPhone!

Rose Gold iPhone

Na sociálnej sieti Weibo sa objavili fotografie rúžového iPhonu, ktorý má na svojej zadnej strane biele plastové pásiky, čo už tak nejak naznačuje, že predná strana tohto zariadenia nebude čierna ale naopak biela. Autor fotografii samozrejme nezabudol dodať, že pochádzajú priamo z továrne Foxconn avšak to nemusí byť celkom pravda. Na fotografiách totiž nevidíme nový iPhone 6S ale predošlú generáciu iPhone 6. Jasné, povieš si falošný poplach avšak pokojne mohlo ísť o nejaký prototyp, ktorý slúžil ako vzorka toho, čo by Apple malo v budúcnosti vyrábať.

Len tak mimochodom, rozdiely medzi iPhonom 6 a iPhonom 6S sú natoľko minimálne, že ich zo zadnej strany pravdepodobne nebude možné rozoznať. Hlavné zmeny nastanú vo vnútri zariadenia čo sme už mali možnosť vidieť aj na tomto úniku. Len podľa toho sme zistili, že v skutočnosti nejde o iPhone 6S avšak aj tak slúžia fotografie ako dobrá predstava pre to, čo by sme mohli v septembri vidieť!

iPhone 6 Rose Gold

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk