Spoločnosť Apple v polovičke budúceho mesiaca začne predávať úplne nový iPhone 5SE, ktorý by mal byť akýmsi vylepšeným 4″ iPhonom 5S, no s hardwerom z iPhonu 6S. Že sa v tom strácaš? Nevadí, bude to jednoducho nový 4″ iPhone. Dizajn by mal byť kombináciou iPhonu 5 a iPhonu 6. Následujúci render ti ukáže asi najlepší koncept, ktorý by sme si vedeli predstaviť aj v realite, čo na to povieš?

Bude takto vyzerať iPhone 5SE?

Apple zdá sa tento rok veľmi dobre tají všetky svoje produkty. Na svetlo sveta sa totiž zatiaľ nedostal žiaden únik týkajúci sa iPhonu 7 a ani iPhonu 5SE, o ktorom sa v súčasnosti hovorí ešte viac. V novinke so 4″ displejom by sme mali nájsť napríklad procesor Apple A9 (áno ten, ktorý je aj v iPhone 6S), 2GB RAM, lepší fotoaparát či vylepšená Touch ID. Wow, máme sa na čo tešiť. Ako však bude vyzerať?

- Reklama -

Odpovedať na túto otázku je paradoxne ešte ťažšie ako na otázku, čo ponúkne pod svojim telom. Podľa jednych by malo ísť len o vylepšený iPhone 5S, takmer bez žiadnych dizajnových zmien.

Niekto hovorí, že prinesie zaoblený displej, no zvyšok pekne ako iPhone 5S. Posledná (a najpravdepodobnejšia) možnosť je asi tá, že telefón príde s jemným zaoblením všade a bude to niečo medzi iPhonom 5 a iPhonom 6.

iPhone 5se concept - svetapple.sk

Istý dizajnér, ktorý bol len tak mimochodom veľmi šikovný a očividne pozná 3D programy rovnako dobre ako svoje topánky vytvoril vizualizáciu takéhoto zariadenia a my musíme povedať so zatajeným dychom, že pokiaľ by ho Apple predstavilo, okamžite po jeden utekáme do predajne už 18. marca, kedy by sa mal začať predávať. Dizajn je jednoducho fantastický a neskutočne sa nám páči.

Pokiaľ by Apple predstavilo napríklad aj iPhone 7 v takomto štýle, budúcoročné tržby by boli naozaj vysoké. Toto je jednoducho presne to, čo posledné roky chceme, na čo čakáme.

Samozrejme nezabúdame na dizajnéra, ktorý by si okamžite zaslúžil kreslo hneď vedľa Jonyho Iva. Nielen, že render vyzerá fantasticky, ale jeho prevedenie je tak kvalitné, ako by šlo o skutočné fotky, wow!

iPhone 5se concept - svetapple.sk

iPhone 5se concept - svetapple.sk

iPhone 5se concept - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.