Určite si si všimol, že sa na našom webe v poslednej dobe nevyskytovalo toľko konceptov ako kedysi. Je to z toho dôvodu, že sa snažíme prinášať len tie najlepšie, najreálnejšie a najkvalitnejšie spracované, na ktoré sa dá pozerať. Dnes už vie takýto koncept urobiť totižto ktokoľvek a častokrát to aj tak vyzerá. Tento iPhone 8 sa nám skutočne páči a ak by sme sa ho aj reálne dočkali, určite by nám nevadilo, keby nám robil spoločnosť vo vrecku, prípadne v našej ruke!

Koncept

Chalani z Concept Creators to očividne vzali vážne a vytvorili parádny koncept, ktorý jednak vychádza z toho, čo už vlastne vieme a tiež z toho, čo by sme možno v iPhone 8 chceli. Výsledkom je perfektné zariadenie s perfektným a luxusným dizajnom, za ktoré by sme boli ochotní zaplatiť tie stovky či až tisícky dolárov, ktoré zaň Apple bude pýtať. Napríklad oceľový a vysoko lesklý rámik v spolupráci so sklenenou zadnou časťou dodávajú telefónu punc luxusu. Výborne to celé vyzerá aj keď je zafarbený (na konci videa napríklad na červeno).

- Reklama -

Z prednej strany nájdeme nádherný displej, ktorý sa rozprestiera po celej obrazovke a okraje sú len minimálne, no a zo zadnej strany vertikálne uložený fotoaparát s dvoma objektívmi, ktorý zas nie je takým strašidlom, ako sa ukazovalo. Chýba nám tu Touch ID, ktoré vraj má byť umiestnené vzadu, no my sa na tento prvok príliš netešíme, lebo sme presvedčení, že to nebude vyzerať dobre. Takto je to ale paráda, čo povieš?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.