Ako odhaľuje správa od View from the Wing, v American Airlines sa rozhodli zainvestovať do svojich pracovníkov. Tí dostanú výkonný hardvér od spoločnosti Apple, aby mohli plniť svoje úlohy čo najjednoduchšie a najefektívnejšie.

Veľké investície sa budú konať už na budúci rok, avšak aj teraz sa stretávame s početnými nákupmi nových iPhonov 12 na letisku Reagan National Airport vo Washingtone DC.

Dôvodom je možnosť ponúkania služieb zákazníkom kdekoľvek na terminále podľa poznámky. Cez inteligentný telefón od Apple sa skrátka všetko vybavuje veľmi rýchlo a to zvyšuje úroveň zákazníckeho servisu.

Zatiaľ ide o test

Uvedený príklad môžeme považovať za akýsi štartovací program, ktorý sa následne vyhodnotí a na základe výsledkov sa bude uskutočňovať ďalšia akvizícia Apple zariadení.

V prípade úspešnosti dostane každý zo zamestnancov leteckej spoločnosti na budúci rok iPhone 12 a technici sa môžu tešiť na iPad siedmej generácie.

Tablety obdržia aj piloti lietadiel, avšak v poznámke nebolo špecifikované, o aké modely sa bude jednať. Predpokladáme však, že im American Airlines poskytne drahší model iPad Air (4. generácie) alebo dokonca iPad Pro!

Na záver sa hodí doplniť, že v každom zo zariadení budú nainštalované špeciálne prispôsobené aplikácie, ktoré umožnia uskutočňovať platby počas letu.

Všetko má fungovať cez platobnú službu Apple Pay. Napíšte nám do komentára, či by ste brali podobné podmienky u vášho zamestnávateľa.

 

Prečítajte si tiež  iPhone 12 Pro s ohybným displejom? Takto by vyzeral.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -