Pokiaľ chcete niečo originálne, exkluzívne a zároveň luxusné, určite viete, že to nie je zadarmo. Aj to je dôvod, prečo tento iPhone 11 Pro Max stojí viac ako 5000$. Postaral sa oň výrobca Aurum Edition z Ukrajiny, ktorý rozosiela svoje výrobky do celého sveta. Nájdeme na ňom iba prvotriedne materiály a samozrejme kvalitné balenie.

Tento iPhone 11 Pro Max stojí skoro 5000$

Spomínaná spoločnosť má v ponuke viacero zariadení iPhonu 11 Pro, ktoré sú vyhotovené v rôznych prevedeniach. Kombinujú v sebe 24K zlato, diamanty, prémiovú kožu, exkluzívne drevo a podobne…

Jednotlivé verzie nájdete na stránkach výrobcu pod označeniami Atlas Edition, Black Lord, Platinum, Carbon Bitcoin Edition a Jungle Hunting Solid Gold Edition.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Dnes sa môžete pozrieť v recenzii na verziu „Vintage Emerald Ornate Aristocrat“. Jej počiatočná cena začína na 4700$ (512GB). Zákazník však dostane luxusne spracovanú zadnú časť, na ktorej sa nachádza 24K zlato spolu s ručne tvarovanými ornamentmi. Okrem toho je tu aj pravá krokodília koža v smaragdovej farbe a taktiež svietiace logo spoločnosti Apple, prekryté 18K zlatom.

Tento iPhone 11 Pro Max stojí cez 5000$. Išli by ste do neho?

Zabúdať nemôžeme ani na prémiové balenie. Pokiaľ si kúpite iPhone za skoro 5000$, určite neočakávate, že vám príde v originálnej krabičke od Apple. V Aurum Edition si dali záležať aj na tomto detaile. Svoje nové zariadenie tak dostávate v prepracovanom drevenom boxe, ktorý samozrejme obsahuje všetko potrebné originálne príslušenstvo.

Tento iPhone 11 Pro Max stojí cez 5000$. Išli by ste do neho?
Tento iPhone 11 Pro Max stojí cez 5000$. Išli by ste do neho?

Pozrite si video nižšie a nezabudnite nám do komentára napísať, či sa vám takéto luxusné prevedenie páči alebo nie. My obľubujeme radšej originálny a čistý dizajn od Apple. Každý má ale predsa iné vnímanie…

Prečítajte si tiež  Pozrite sa ako natáča iPhone 6 pri 240 fps
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.