Spoločnosť Caviar je vo svete známa vďaka tomu, že už dlho vyrába luxusné prevedenia pre najrôznejšie produkty. Každý rok si pri tom do vienka vezme konkrétne zariadenia od Apple. Dnes si môžete zakúpiť najdrahšie zariadenie, iPhone 11 Pro za 62 tisíc euro.

iPhone 11 Pro za 62 tisíc euro

Ruská firma sa preslávila najmä tým, že v minulosti vytvárala na zadnom tele iPhonu podobizeň Vladimíra Putina. Práve vďaka tomu ju dnes už pozná celý svet. O niečom takom sa predsa len začalo dosť písať. Spoločnosť sa aj naďalej špecializuje na výrobu luxusných prevedení iPhonu. Musíme však povedať, že sa pohybuje oveľa lepším smerom ako minulosti. Teraz už si nový telefón v luxusnom prevedení môže zakúpiť aj niekto iný, ako len fanúšik ruského prezidenta.

- Reklama -

Caviar pri tom používa len prvotriedne materiály ako zlato, striebro, platina či diamanty. Aj to je dôvod, prečo cena štartuje na 70 120$ (cca. 62 841€). Bavíme sa ale o iPhone 11 Pro so 64GB pamäťovou variantou. Ak by ste chceli vrchol ponuky, tu to už dramaticky nerastie. Cena iPhonu 11 Pro Max 512GB štartuje na sume 71 290$ (cca. 63 890€). Ak si chcete pozrieť cenník podľa jednotlivej verzie, kliknite na túto stránku. No a ak si myslíte, že je to šialené vyvedieme vás z omylu. Z každému varaintu by malo vzniknúť len jedno zariadenie. Dokopy ich teda bude 6. Ako sa ale ukazuje, už dnes je pri každom napísané, že je vypredané.

Caviar má už svojich fanúšikov, ktorým nerobí najmenší problém zaplatiť za telefón vyše 60 tisíc eur. Len si to predstavte… Ako protihodnotu pri tom dostávajú v zariadení približne 500g 18-karátového žltého zlata, ktoré je precízne opracované a v ktorom sa nachádzajú zakomponované hodiny. Okrem iného je tu ešte nespočetné množstvo diamantov a podobne.

Netušíme, koľko môže stáť materiál na jeden takýto telefón. Určite to ale nebude málo. Ak teda nemáte čo s peniazmi, do budúcnosti je tu cesta ako sa ich zbaviť. Caviar vytvára svoje exkluzívne edície pravidelne, niekoľko krát ročne. Ak ste to teraz nestihli stihnete nabudúce.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.