Každý sme už azda videli videá, v ktorých sa nám snažia redaktori celosvetovo známych webov ukázať, ako sú na tom zariadenia od Apple s odolnosťou voči pádu na zem, poprípade voči nechcenému ohnutiu vo vreckách, s čím mal problém najmä minuloročný model iPhone 6/6 Plus. Najnovšie video od Sqare Trade Labs nám ale ukazuje, že test odolnosti sa dá urobiť aj ináč a všetko je to pomerne vtipné!

MMA vs. iPhone

Pokiaľ si počul o MMA asi vieš, že súťažiaci musia byť naozaj v dobrej kondícií aby mohli vyhrať svoj zápas. To samozrejme zahŕňa napríklad dobrú techniku kopov či veľkú silu v rukách. Tieto veci, ktoré sa ti podľa všetkého žiadnym spôsobom nespájajú s iPhonom, sa ale dajú pekne využiť na testovanie jeho odolnosti. Najprv dostane iPhone 6S/6S Plus a iPhone 6/6 Plus od profesionálne MMA boxera slušnú kopačku, po ktorej narazí v neurčiteľnej rýchlosti do steny a následne tento boxer preverí, či sú jeho ruky dostatočne silné na to, aby ohol aj pevnejší iPhone 6S Plus. Video stojí za to, práve preto by si si ho mal určite pozrieť!

- Reklama -

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here