iPhone 12 Pro Max a jeho video

Pokiaľ si kúpite najnovší iPhone 12 Pro Max, videá alebo fotografie vás zaručene nesklamú. Technológie sa posunuli na celkom novú úroveň a v praxi fungujú naozaj špičkovo. Apple to veľmi dobre vie a aj preto vydal ďalšie video zo série „Shot on iPhone“, ktoré nepriamo súvisí s oslavou čínskeho Nového roka.

V princípe sa jedná o krátky filmový príbeh, režírovaný americkou filmárkou Lulu Wang. Dej sa točí okolo malého dievčatka, ktoré je zvedavé na zlého bájneho tvora, žijúceho v lese a požierajúceho deti.

Vo chvíli, keď jej záhadne zmiznú ryžové zákusky, hlavná aktérka začne premýšľať, či je táto legenda naozaj pravdivá. Nebojácne sa pokúša vyhľadať tvora a keď sa jej to podarí, v skutočnosti zistí, že nie je až tak zlý ako to znelo z rozprávania jej rodičov.

Za produkciou stojí ten istý tím, ktorý sa postaral o film „The Farewell“, nominovaný na Zlatý glóbus. Všetky zábery sa natáčali len pomocou najnovšieho iPhonu 12 Pro Max, čo potvrdzujú zákulisné zábery na druhom videu.

Pozrite si 12-minútový snímok a do komentára nám napíšte, ako ste spokojní s kvalitou kamerových záznamov na vašom iPhone. Používajte aj dodatočné príslušenstvo alebo vám stačia vstavené technológie?

https://youtu.be/t-9YuIg7R1I
https://youtu.be/9pHO5hpgj7k
Prečítajte si tiež  Zamestnanci Apple sa vrátia do kancelárie až v roku 2022
Môže ťa zaujímať
- Reklama -