Jednou z neodpustiteľných súčastí spoločnosti Apple je zaručene aj to, že spoločnosť sa dokáže prezentovať prostredníctvom svojich zamestnancov či generálneho riaditeľa aj priamo v televízií. Len Tima Cooka či iných hodnostárov volajú do svetovo známych show. Napríklad CEO takého Samsungu či Huwawei sme nikdy nevideli. Tim Cook sa najnovšie zastavil u Stephena Colberta aby prebral pár dôležitých vecí.

Tim Cook v novej show

Samozrejme nič nebolo len tak, Tim v poslednej dobe naozaj veľmi veľa cestuje po celých Spojených Štátoch a kontroluje obchody Apple Store či sú pripravené na obrovský nápor a záujem zákazníkov z celého sveta. Medzi tým sa však ešte stihol zastaviť aj v show Stephena Colberta aby prebral niekoľko zásadných vecí, ktoré považuje za dôležité. Porozprávali sa napríklad o úplne novom, ružovom iPhone 6S, o Stevovi Jobsovi, 3D Touch či osobnom živote Tima Cooka Rozhovor je celkom zaujímavý práve preto ti ho odporúčame pozrieť!

https://youtu.be/dIz9QkT4_AY

Prečítajte si tiež  Bude Apple hľadať nového šéfa? Tim Cook naznačil, kedy s ním už nemáme počítať!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.