Tim Cook v show Stephena Colberta

0

Jednou z neodpustiteľných súčastí spoločnosti Apple je zaručene aj to, že spoločnosť sa dokáže prezentovať prostredníctvom svojich zamestnancov či generálneho riaditeľa aj priamo v televízií. Len Tima Cooka či iných hodnostárov volajú do svetovo známych show. Napríklad CEO takého Samsungu či Huwawei sme nikdy nevideli. Tim Cook sa najnovšie zastavil u Stephena Colberta aby prebral pár dôležitých vecí.

Tim Cook v novej show

Samozrejme nič nebolo len tak, Tim v poslednej dobe naozaj veľmi veľa cestuje po celých Spojených Štátoch a kontroluje obchody Apple Store či sú pripravené na obrovský nápor a záujem zákazníkov z celého sveta. Medzi tým sa však ešte stihol zastaviť aj v show Stephena Colberta aby prebral niekoľko zásadných vecí, ktoré považuje za dôležité. Porozprávali sa napríklad o úplne novom, ružovom iPhone 6S, o Stevovi Jobsovi, 3D Touch či osobnom živote Tima Cooka Rozhovor je celkom zaujímavý práve preto ti ho odporúčame pozrieť!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk