V tomto videu uvidíš všetko o iPhone 8!

0

iPhone 8 je zariadenie, na ktoré momentálne čaká asi každý jeden skalný fanúšik spoločnosti Apple. Je to produkt, ktorý je momentálne niekde v čínskych továrniach, kde skúmajú možnosti jeho výroby a testujú prototypy. To znamená, že sa nám už čo-to podarilo zistiť. Ako sme si už za posledné roky zvykli, Apple nedokáže udržať nič v tajnosti a zo všetkého najhoršie mu to ide práve s jeho kľúčovým produktom, ktorým je, ako ináč, iPhone. Keďže tu máme veľa rôznych špekulácií, našli sme video, ktoré ti ich pekne ozrejmí. Poďme teda na to!

Video

O iPhone 8 sa toho už popísalo veľa. Paradoxne stále nevieme ani to, či sa vôbec bude volať „iPhone 8“ alebo Apple zvolí iný názov pre tento jubilejný model, ktorý príde presne po 10. rokoch. Vieme už napríklad to, že jeho súčasťou bude napríklad displej na celej prednej časti zariadenia, ktorý bude vyrábať a dodávať spoločnosť Samsung, nakoľko pôjde o technológiu OLED.

Tak isto vieme napríklad to, že dizajn by sa mal skladať zo skla a nehrdzavejúcej ocele (mal by pripomínať iPhone 4). Je tu naozaj veľké množstvo informácií, ktoré sa hodí vedieť a presne preto sme pre teba našli toto video, ktoré ti o nich prezradí viac. Tak sa teda pohodlne usaď a užívaj!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk