Téma Bandgate nás sprevádza už takmer dva mesiace. Ide síce o relatívne závažný problém, no niekedy si treba povedať dosť a pobaviť ľudí. To si pravdepodobne povedal aj tento YouTuber, ktorý si z jedného náhodného okoloidúceho urobil srandu! Ako by ste zareagovali vy, keby vám niekto pred vlastnými očami ohol váš iPhone 6 Plus?

Dáte mi zavolať?

Predstavte si scenár, keď normálne kráčate po ulici a nič vás netrápi, pretože viete, že máte najnovší Jablkový smartfón. Zrazu sa však objaví slušný mladík, ktorý si potrebuje zavolať. Mladík vyzerá byť v pohode a preto váš iPhone zveríte do jeho rúk. On si zavolá, niečo pokecá a  keď už vám má iPhone vrátiť, rozhodne sa ho pred vašimi očami nasilu ohnúť. Našťastie je to len sranda a následne sa mu podarí vrátiť zariadenie do polohy, v akej ste mu ho odovzdali. Potom sa vám prizná, že to všetko bol len vtip a že ste naleteli na skrytú kameru.

Nevieme, ako by sme na podobnú srandičku zareagovali my, no pravdepodobne by sme celému problému zamedzili tým, že by sme mu zavolať vôbec nedali. Na našich uliciach sa totiž pohybuje veľmi veľa pochybných ľudí, pri ktorých je viac než jasné, že im nejde o to „zavolať si,“ ale ukradnúť vaše zariadenie čo najjednoduchším spôsobom! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.