iOS 11 je mobilný operačný systém, ktorého sa dočkáme už o niekoľko mesiacov na WWDC 2017, kde Apple predstaví aj ostatné verzie mobilných operačných systémov, ako aj ďalšie zaujímavé novinky určene najmä pre vývojárov. Hoci v súčasnej dobe úplne presne nevieme, na čo sa máme tešiť, sme si istí, že noviniek bude poriadne veľa. Minimálne by sme sa mali dočkať revolúcie v oblasti FaceTime hovorov podobne, ako to bolo minulý rok v podobe iMessage. Dnes sa ukázalo fantastické video, zachytávajúce koncept iOS 11. Čo povieš?

Video

Fanúšikovská základňa Apple sa nachádza po celom svete, a tak sa niet čo čudovať tomu, že vzniká také obrovské množstvo všetkých možných konceptov. Je jedno či už ide o koncepty iPhonu, iPadu, Macu či operačných systémov. Vízie ľudí proste môžeme vidieť všade. Niekto ich má rád, iný zase nenávidí.

- Reklama -

O tých najlepších píšeme aj my, pretože si myslíme, že autori využili svoje prostriedky, aby nám ukázali niečo, čoho by sa možno mohlo chytiť aj Apple. Už pri iOS 7 sme mali možnosť vidieť niekoľko prvkov, ktoré boli zjavne okopírované napríklad zo Cydie, či konceptových videí.

Inými slovami, ak je to dosť dobré, môže si to všimnúť aj Apple a možno sa to môže dostať aj do telefónov. Hoci sa to nezdá, firma sleduje komunitu a tiež sleduje to, po čom komunita túži. Na základe toho sa snaží prispôsobovať aj svoje produkty. Samotné video je kratučké a oplatí sa ho vzhliadnuť.

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here