Ako už určite vieš, o pár mesiacov bude predstavený úplne nový iPhone 7, ktorý by mal byť okamžitým predajným trhákom Applu. Tento produkt ale nebude predajným trhákom len tak pre nič za nič. Apple sa musí veľmi snažiť aby z dizajnu iPhone 6S, na ktorý sa má veľmi podobať, vytiahlo ešte jeden telefón, teda iPhone 7. Dnes ti ukážeme render od Martina Hajeka, ktorý by ukazuje, ako by mohol vyzerať iPhone 7 našich snov!

Takmer rovnaký dizajn

Základná chyba pri iPhone 7, ktorej sa Apple dopustí bude tá, že nepredstaví úplne nový dizajn. Predstaví dizajn, ktorý už všetci celkom dobre poznáme. Pravda, plastové pásiky, šošovka fotoaparátu či čiastočne aj predná strana zariadenia bude iná ako dnes, v základe by to ale mal byť zase iPhone 6/6S. Výkonnejší, s lepšími parametrami, novšími technológiami a lepším výkonom, ako ponúkal jeho predchodca 6S.

- Reklama -

Apple sa tento rok pravdepodobne rozhodlo predĺžiť výrobný cyklus modelu 6, ktorý by mal byť dvojročný. Ako sa však ukazuje, tentoraz bude až trojročný. Inými slovami, revolučný iPhone s celkom novým dizajnom nepríde tento rok tak, ako sa predpokladalo a ako to bolo doteraz. Tento rok by sme mohli nazvať iPhone skôr evolučným. Bude síce novší, lepší, no stále to bude základ iPhonu 6/6S a budeme to pociťovať na každom jednom centimetri zariadenia.

Telefón vyzeral na únikoch pomerne fádne, skoro rovnako, ako iPhone 6. Takmer žiadna zmena a na ulici bude v kryte toto zariadenie na nerozoznanie od predchodcu. Ak by ale Apple zvolilo inú farebnú kombináciu, napríklad Space Black, o ktorej sa už hovorí dlhšie, prípadne použilo nové zaujímavejší dotykové tlačidlo domov alebo „Home Button“, telefón by vyzeral podstatne lepšie a sme presvedčení o tom, že by mal z neho používateľ celkom iný dojem.

iPhone 7 - svetapple.sk

Koncept iPhone 7

Dôkazom tohto tvrdenia je aj najnovší koncept od svetoznámeho dizajnéra Martina Hajeka. Ten sa už roky venuje práve konceptom spoločnosti Apple. Jeho maximálnu profesionálitu v odbore potvrdzuje naozaj pekný koncept, ale aj schopnosť posadiť ho do prostredia a urobiť fotorealistické rendre. Výsledok teda vyzerá asi tak ,ako na fotkách nižšie a človek sa doň na prvý pohľad zamiluje.

V najnovšom koncepte nájdeme variantu Space Black, ktorá robí zadnú stranu iPhonu 7 tmavšou ako pri verzií Space Gray. Ďalej tu máme dotykový Home Button, zabudovaný priamo v sklíčku zariadenia, no a v neposlednom rade aj absenciu 3,5mm Jack konektora. Je to teda nádherný koncept a ako Martina Hajeka poznáme, nechal si tu ešte niečo.

To, čo zmenilo farbu nebol len samotný iPhone, ale aj štandardne dodávané príslušenstvo k tomuto zariadeniu. Napríklad taký Lightning kábel v čiernej farbe nevyzerá vôbec zle a v kombinácií s čiernym iPhonom to môže byť vlastne veľmi efektné. To isté platí aj o Apple Watch či slúchadlách Apple EarPods. Ďalej ťa už nejdeme naťahovať, pozri si nádherné fotografie, ktoré ukazujú, ako by mohol vyzerať iPhone 7. Síce nepredpokladáme čierne príslušenstvo, čierna farba by sa v konečnom dôsledku vrátiť mohla a voči tomu nie sme proti!

iPhone 7 - svetapple.skiPhone 7 - svetapple.skiPhone 7 - svetapple.skiPhone 7 - svetapple.skiPhone 7 - svetapple.skiPhone 7 - svetapple.skiPhone 7 - svetapple.skiPhone 7 - svetapple.skiPhone 7 - svetapple.skiPhone 7 - svetapple.skiPhone 7 - svetapple.skiPhone 7 - svetapple.skBlack is the new silver?iPhone 7 - svetapple.skiPhone 7 - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.