Na svete je naozaj veľa populárnych novinárov a magazínov, ktorým Apple pošle prvé kusy iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus ešte pred tým, ako ich začne oficiálne predávať. Prečo? preto aby zistili, v čom sú novinky dobré a hlavne preto, aby spoločnosti urobili reklamu a na iPhony sa chytilo ešte viacej používateľov ako obvykle. Tento rok nebol výnimkou a opäť tu máme recenzie ešte pred oficiálnym predajom, ktorý začne v USA 16. septembra. Poďme sa na to pozrieť.

Hodnotenie

Všetky recenzie sú síce v angličtine, ale pokiaľ si aspoň pomenej zdatný v tomto jazyku, asi s nimi nebudeš mať problém. Autori pekne vystihli len to, čo je dôležité a zbytočne neobkecávali veci, ktoré nikoho aj tak nezaujímajú. V praxi môžeme vidieť na videách dva modely v dvoch farbách. Ide o klasickú Black a potom Jet Black.

Tieto dva varianty budú určite najpredávanejšie a tak je celkom logické, že ich chce Apple aj takýmto spôsobom ukázať ľuďom. My musíme konštatovať, že v oboch prípadoch vyzerá iPhone super a rozhodovanie bude naozaj ťažké. Niekto uprednostní matnú, aby sa vyhol príliš veľkému množstvu odtlačkov, niekto zase lesklú, pretože sa mu hrozne páči, je to jednoduché.

Vo videách okrem informácií uvidíš aj reálne testy vodeodolnosti, iPhone 7 a 7 Plus obsahuje normu IP 67, ktorá dovoľuje ponorenie do 1 metra na dobu kratšiu ako 30 minút. Uvidíš tu aj hodnotenie pomerne kontroverzného tlačidla Home Button, ktoré už nieje hardvérové, ale funguje vďaka TapTic Enginu, teda niečo podobné ako Force Touch TrackPad na Macu. Ďalej je tu hodnotenie fotoaparátu a samozrejme porovnanie oproti predošlým generáciám. Videí je viac, to preto, aby si si na základe informácií mohol vytvoriť vlastný názor na túto novinku. Presne preto ich odporúčame pozrieť všetky.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.