Mnohí ľudia sa domnievajú, že najpredávanejší iPad je najdrahší model Pro, prípadne lacnejšia verzia Air. Pravda je, ale taká, že drvivá väčšina zákazníkov siaha pri nákupe po zariadení z opačnej strany ponuky. Najpredávanejší iPad je zároveň ten najlacnejší a my vám ukážeme e-shopy, kde je momentálne ešte v príjemnej zľave.

Jeho základná cena, za ktorú ho predáva spoločnosť Apple je stanovená na čiastku 379 eur za 64 GB Wi-Fi verziu. Nám sa však podarilo vyhľadať predajcov, ktorý vám dajú príjemnú 7 % zľavu a dopravu ZADARMO. Za 10,2″ iPad teda zaplatíte iba 349 eur.

Pokiaľ by vám toto úložisko nestačilo, priplatiť si môžete aj za 256 GB verziu, ktorá vás bude stáť po zľave iba 509 eur. Spoločnosť Apple ponúka túto istú konfiguráciu za podstatne vyšších 549,00 €. Aj v tomto prípade teda ušetríte 7 % z pôvodnej ceny, čo predstavuje 40 € zľavu.

Základný iPad 9. generácie, prišiel do predaja v septembri 2021. Zariadenie ponúka veľký 10,2″ LCD displej s vysokým rozlíšením 2160 × 1620 px a výkonný procesor A13 Bionic. A hoci nejde o to najlepšie čo Apple v súčasnosti vyrába, najlacnejší iPad 9 je aj s týmto hardvérom veľmi obľúbený medzi študentmi či menej náročnými spotrebiteľmi. Ak ho chcete získať za najlepšiu cenu, kliknite na tento odkaz.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Tento zakrivený 30" monitor od Xiaomi je v zľave. Má až 200 Hz obnovovaciu frekvenciu a super obraz
Môže ťa zaujímať
- Reklama -