Pokiaľ sa pozrieme na minulosť iOS zariadení, zistíme, že svoje počiatky majú zakorenené niekde v roku 2007, kedy vyšiel Steve Jobs na pódium, aby svetu ukázal niečo, čo posledných 8 rokov nazývame ako iPhone a považujeme to za najúspešnejší smartfón na svete. Neskôr prestavil, dnes už najpopulárnejší tablet na svete (iPad) a dnes si môžeme pozrieť veľký test všetkých iPhonov a iPadov, ktoré kedy zišli z výrobných liniek Apple!

Veľký test iOS zariadení

Pokiaľ by niekto hľadal to najväčšie porovnanie všetkých vyrobených iPhonov či iPadov asi by narazil práve na videá, ktoré nájdeš pod týmto textom. Nachádzajú sa tu prakticky všetky iPhony a všetky iPady, ktoré zišli z výrobných liniek od roku 2007 (v prípade iPadu od roku 2010). Obrovské porovnanie sa potom týka rýchlosti benchmarkov a prakticky všetkého, čo sa len otestovať dá. Ktoré z týchto zariadení si používal, poprípade ešte stále používaš? Vyjadri sa do komentára! 🙂

- Reklama -

Porovnanie iPadov

Porovnanie iPhonov

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.