Denne nám do redakcie napíše množstvo ľudí a občas tie správy stoja za to. Včera nám napísal konkrétne Michal, ktorý sa chcel zveriť so svojou nevídanou skúsenosťou. Kúpil si úplne nové zariadenie, no po otvorení sa nestačil čudovať vlastným očiam. Toto našiel v balení iPhonu 11 Pro Max náš fanúšik.

Toto našiel v balení iPhonu 11 Pro Max náš fanúšik.

Niekedy sa stáva, že aj majster tesár sa raz utne. Apple väčšinou nerobí chyby a balenia svojich produktov kontroluje pred tým ako odchádzajú z výrobnej linky. Šanca, že tu bude niečo chýbať alebo tu bude niečo nesprávne je skoro mizivá. Napriek tomu sa to teraz stalo. Náš čitateľ Michal priniesol domov svoj úplne nový iPhone 11 Pro Max a s radosťou sa pustil do jeho rozbaľovania. Všetko prebehlo v poriadku až kým sa postupne „neprebojoval“ k príslušenstvu zariadenia.

- Reklama -

Na oko si možno ani len nevšimnete kde je problém. Je tu nabíjačka, káblik, EarPods či všetky potrebné návody. Prečo teda o tom píšeme. Upriamte teraz prosím pozornosť práve na spomínaný Lighnitng kábel. Všimnite si jeho koncovku. Áno, je to klasické USB-A, ktoré sa dodáva k iPhonu 11 a jeho „zastaralému“ 5W adaptéru.

Toto našiel v balení iPhonu 11 Pro Max náš fanúšik. Ako je to vôbec možné? - svetapple.sk
Všimnite si špeciálne koncovku zariadenia – svetapple.sk

Nový iPhone 11 Pro ako aj 11 Pro Max ponúka konkrétne 18W nabíjací adaptér pre rýchlejšie dopĺňanie energie. Ten sa však už automaticky kombinuje s USB-C koncovkov. Prečo je to tak len v tomto prípade nevieme. Takéto riešenie je v dnešnej dobe dosť zvláštne. Na druhú stranu ale ešte zvláštnejšie je to, čo sa stalo práve Michalovi.

Predstavte si to teraz možno trochu ináč. Situácia, niekde v čínskej fabrike, kde sa zariadenia produkujú. Sú tu rôzne výrobné linky. Tá ktorá ukladá všetko do balenia iPhonu 11 Pro a 11 Pro Max je pravdepodobne úplne inde ako tá, ktorá toto vykonáva pre menší model 11, z ktorého káblik pochádza. Nevieme si ani len predstaviť ako sa musel logisticky zapatrošiť v balení modelu 11 Pro. Nie je to samozrejme žiadna mediálna kauza alebo problém. Stáva sa…

Náš fanúšik už oslovil predajňu, v ktorej zariadenie kúpil a tá začne s reklamáciou. Na druhú stranu sa s týmto môže stretnúť aj ktokoľvek iný. Ako sme už uviedli vyššie, šanca je na to skoro mizivá ale prečo nie. V takomto prípade ale určite káblik nerozbaľujte. Budete mať tak väčšie šance na reklamáciu a vyhnete sa tiež obvineniam, že ste si ho vymenili za starý (aj keď tomu sa nemusíte vyhnúť ani v tomto prípade).

Toto našiel v balení iPhonu 11 Pro Max náš fanúšik. Ako je to vôbec možné? - svetapple.sk
Toto našiel v balení iPhonu 11 Pro Max náš fanúšik. Ako je to vôbec možné? – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.