Pokiaľ ste fanúšikmi marketingu spoločnosti Apple, nasledujúce video by ste si nemali nechať ujsť. Jeho názov je „Experiments VI: Movie Magic„, pochádza z úspešnej série „Shot on iPhone“ a v praxi využíva nové funkcie kamerových systémov v iPhone 13 Pro.

V krátkej snímke, ktorá trvá štyri minúty sa objavili umelci Dong Hoon Jun a James Thornton, ktorý vám postupne vysvetlia ako sa im podarilo zachytiť niektoré zaujímavé zábery, ktoré pôsobia ako by vznikli na profesionálnych kamerách za tisíce eur.

- Reklama -

Nádherne video môže natočiť každý 

Pochopiteľne, v tomto prípade pracovali na videu profesionáli a k dispozícii mali celú škálu rekvizít, rôzneho osvetlenia, statívov a ďalšieho príslušenstva. To ale neznamená, že pekné filmy nemôžete na iPhone 13 alebo iPhone 13 Pro natočiť aj vy.

Prečítajte si tiež  Výroba iPhonu 13 Pro je o niečo drahšia ako v prípade iPhonu 12 Pro. Prečo sa cena nemení?

Vďaka prepracovaným kamerám s nízkym clonovým číslom nebudú mať problémy ani v zhoršených svetelných podmienkach a nový filmový režim (Cinematic Mode) zvládne preostrovať medzi objektami spolu s nádherne rozmazaným pozadím.

Apple urobilo v oblasti kamier a fotoaparátov v roku 2021 veľký posun a už teraz sme zvedaví, ako to bude vyzerať v blízkej budúcnosti.

Čo hovoríte na video nižšie vy? Dajte nám vedieť do komentára.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -