Pokiaľ ste fanúšikmi marketingu spoločnosti Apple, nasledujúce video by ste si nemali nechať ujsť. Jeho názov je „Experiments VI: Movie Magic„, pochádza z úspešnej série „Shot on iPhone“ a v praxi využíva nové funkcie kamerových systémov v iPhone 13 Pro.

V krátkej snímke, ktorá trvá štyri minúty sa objavili umelci Dong Hoon Jun a James Thornton, ktorý vám postupne vysvetlia ako sa im podarilo zachytiť niektoré zaujímavé zábery, ktoré pôsobia ako by vznikli na profesionálnych kamerách za tisíce eur.

Nádherne video môže natočiť každý 

Pochopiteľne, v tomto prípade pracovali na videu profesionáli a k dispozícii mali celú škálu rekvizít, rôzneho osvetlenia, statívov a ďalšieho príslušenstva. To ale neznamená, že pekné filmy nemôžete na iPhone 13 alebo iPhone 13 Pro natočiť aj vy.

Prečítajte si tiež  Výroba iPhonu 13 Pro je o niečo drahšia ako v prípade iPhonu 12 Pro. Prečo sa cena nemení?

Vďaka prepracovaným kamerám s nízkym clonovým číslom nebudú mať problémy ani v zhoršených svetelných podmienkach a nový filmový režim (Cinematic Mode) zvládne preostrovať medzi objektami spolu s nádherne rozmazaným pozadím.

Apple urobilo v oblasti kamier a fotoaparátov v roku 2021 veľký posun a už teraz sme zvedaví, ako to bude vyzerať v blízkej budúcnosti.

Čo hovoríte na video nižšie vy? Dajte nám vedieť do komentára.

https://youtu.be/FJK37_tF8WM

Môže ťa zaujímať
- Reklama -