O tom, že v iPhone 6 sa nachádzajú tie najlepšie fotoaparáty na trhu sme sa už mohli presvedčiť niekoľkokrát. Dnes prichádza ďalší dôkaz, tentokrát od fotografa Kevina Russa, ktorý sa rozhodol vytvoriť sériu snímok na svoj nový iPhone 6. Aj napriek tomu, že ide len o obyčajný smartfón, výsledok, ktorý bol upravovaný v aplikácií VSCO, poprípade mierne na PC, vám naozaj vyrazí dych! Nečudo, že autor predáva fotky ako výtlačky za 17 $!

Kevin Russ a jeho fotenie

Každý správny fotograf musí používať profesionálnu optiku s tým, že ju dokáže aj naplno využiť. My v redakcii máme celkom slušnú zrkadlovku, no pokiaľ sa pozrieme na fotografie z Kevinovho iPhonu, s tými našimi (zachytenými na NIkon D7100) sa nemôžu ani porovnávať. Vidno, že autor týchto naozaj profesionálnych záberov má fotenie v oku a vie, ako narábať s fotoaparátom a to nielen s tým profesionálnym ale aj so “záložným” alebo inač povedané  iSight, ktorý sa nachádza v jeho novom iPhone 6. Nutne treba podotknúť, že fotografie boli upravované priamo v zariadení a pri niektorých bol použitý aj následný veľmi jemný edit v PC. Či už sa vám teda zábery páčia alebo nie, určite budete súhlasiť, že Kevin má talent a že fotoaparát v iPhone 6 sa v šikovných rukách môže pokojne porovnávať s fotografiami zo zrkadloviek!

- Reklama -

f1-svetapple.sk 1f1-svetapple.sk 2f1-svetapple.sk 3f1-svetapple.sk 4f1-svetapple.sk 5f1-svetapple.sk 6f1-svetapple.sk 7f1-svetapple.sk 8f1-svetapple.sk 9f1-svetapple.sk 10f1-svetapple.sk 11f1-svetapple.sk 12f1-svetapple.sk 13f1-svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.