Balenie Apple je naozaj výnimočné. Všetky produkty majú špeciálne navrhnuté balenia, ktoré sú postavené presne tak, aby si používateľ vyberanie produktu doslova užil. Apple dbá na každý jeden detail a práve pri balení je to naozaj cítiť. Spoločnosť má dokonca vo svojej budove aj špeciálne dizajnérske odvetvie, ktoré priamo navrhuje balenia pre produkty po celý rok. Určite to nie je tak jednoduchý proces vyrobiť balenie pre iPad alebo iPhone, ale Apple vie, ako nato. Pozri si naozaj obrovské rozbaľovanie.

Ultimáte rozbaľovanie všetkých nových iPhonov a iPadov vo všetkých farbách!

Ani nevieme prečo, ale na unboxing videá produktov od spoločnosti Apple sa veľmi dobre pozerajú. Sledovať, ako niekto ukazuje úplne nové zariadenie a drží ho v ruke ešte skôr ako ty je doslova vzrušujúce a ak si ho chceš kúpiť, podobné video môže v tebe zanechať ešte väčšu túžbu po danom zariadení.

Na následujúcom videu budú ľuďom, ktorí milujú unboxing videá doslova tiecť slinky. 9,7″ iPad Pro a iPhone SE budú presne zariadenia, ktoré na videu uvidíš, ale nebude to len tak. Neuvidíš totižto jeden rozbalený produkt. Chlapík na videu sa totižto pustil do rozbaľovania všetkých farebných kombinácií iPhonu SE a tiež iPadu Pro.

Je to teda pastva pre oči a ty máš chuť autorovi videa na e-mail rovno poslať adresu, na ktorý ti má jedno zo zariadení poslať, veď keď má ďalšie 3, jedno mu určite nebude chýbať. Zrejme ti ale nič nepošle a ty sa musíš spoľahnúť na našich predajcov, ktorí novinku prinesú (dúfajme) už v najbližších dňoch. Preto nám neostáva už nič iné ako čakať a dúfať, že si SE vyskúšame už čoskoro aj na vlastnej koží!

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here