Len včera Apple predstavilo celkom nový, červený iPhone, ktorý zaujal nielen svojou farbou, ale aj faktom, že výťažok z jeho predaja poputuje na konto organizácie, ktorá dlhé roky bojuje proti AIDS (ide o všetky produkty (RED). Nový, červený iPhone bude dostupný až v piatok, dokonca poznáme aj presný čas, kedy sa bude dať objednať. Bude to o 16:01. Tak či onak, prvé novinárske kusy sú už vo svete a my sa môžeme pozrieť reálnym pohľadom na to, ako telefón vyzerá. Poďme na to!

Unboxing

Poďme sa pozrieť na rozbalenie historicky prvého (RED) iPhonu, ktorý sa dostal do predaja len včera. Na štúdiových fotkách vyzeral fantasticky, čo však neznamená, že tak super bude vyzerať aj v realite. Teda aspoň nie v tej čisto teoretickej rovine, pretože každý kto uvidí video a bude mať možnosť pozrieť sa na to „reálne“ zistí, že je nádherný.

Niekomu možno môže vadiť napríklad to, že predná strana displeja nie je čierna ale biela alebo to, že plastové pásiky vzadu nie sú sivé či tmavo čierne. Ja osobne musím povedať (a je to len môj názor), že Apple urobilo tú najlepšiu možnú kombináciu farieb. Biela sa k červenej hodí a plastové pásiky zanikajú v metalicky lakovanom červenom hliníku.

V krabičke nenájdeme nič nové, prevratné. Nie je tu proste žiadne prekvapenie. Je to ten istý iPhone ako aj predvčerom s tým, že sa zmenila farba. Ide o produkt (RED). Tak ako sme už písali vyššie, výťažok z predaja poputuje na konto organizácie, ktorá bojuje proti zákernej chorobe AIDS. Odporúčame si pozrieť video celé. Vyzerá super, škoda, že sa nedostal predaja skôr. Určite by sme nad ním rozmýšľali aj my!

Prečítajte si tiež  Prečo tak milujeme iPhone? Toto je tajomstvo jeho úspechu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.