Myslím si, že sa asi všetci zhodneme na tom, ktorý iPhone bude tento rok najpopulárnejší. Je síce pravda, že iPhone 8 a iPhone 8 Plus si zo začiatku predobjednávok a predajov neviedol až tak zle, no dnes upadá do úzadia. Dôvodom je skutočný iPhone, ktorý je revolučný a do našich rúk by sa mal dostať už 3. novembra. Niektorí YouTuberi ale majú predčasnú možnosť na test. Preto ti prinášame aj tento exkluzívny unboxing!

Unboxing iPhonuX

iPhone sa nachádza v nádhernej bielej krabičke, ktorá pripomína tie, v ktorých sa iPhone nachádzal aj doteraz. Apple si dá na balení špeciálne záležať a už 10 rokov ho drží v čistej a jednoduchej forme. Nájdeme na ňom len nápisy odkazujúce na produkt, ktorý sa v ňom nachádza a z vrchnej strany samozrejme jeho fotku. V prípade iPhonu X bol kladený veľký dôraz na jeho displej, ktorý je rozsvietení a na fotke môžeme vidieť jednu z tapiet, ktoré budú mať budúci majitelia k dispozícií.

- Reklama -

Po otvorení krabice nás čaká zmena. Nenájdeme tu hneď telefón ako tomu bolo doteraz zvykom ale návody a nálepky spolu s „ihlicou“ na vyberanie SIM karty. Zaujímavé riešenie. Pod ním sa už samozrejme nachádza to, na čo sa najviac tešíme. Je tam iPhone X ktorý je celý na fóliach. Nutné podotknúť, že zadná strana je sklenená. Nie len kvôli rozbitiu ale aj kvôli škrabancom odporúčame zakúpiť si temeprované sklo aj tu. Pod iPhonom potom nenájdeme žiaden plast, ako tomu bolo doteraz (datujeme to od iPhonu 6/6 Plus). Nachádza sa tu priamo príslušenstvo.

Rádovo ide teda o nabíjací USB kábel, adaptér a potom slúchadlá EarPods. Pokiaľ chceš bezdrôtové AirPods, budeš si musieť doplatiť, ináč si musíš vystačiť s káblikom. To isté platí aj pre bezdrôtové nabíjanie či funkciu rýchlejšieho nabíjania. Redukciu na 3,5mm jack vo videu nie je vidieť. Nachádza sa na druhej strane balenia pre EarPods. Tešíš sa na toto nové zariadenie?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.