Na novej fotografií môžeme vidieť zadnú časť tela iPhonu 6

Vlnu neskutočného množstva makiet máme už za sebou. Teraz prichádza tá druhá, v ktorej sa nám postupne začnú objavovať jednotlivé komponenty iPhonu 6. Pred nedávnom sme vám priniesli článok o forme, z ktorej sa budú vyrábať kryty a púzdra. Dnes sa objavila ďalšia fotografia, zachytávajúca zadné, hliníkové šasi telefónu v zelenom tenučkom kryte.

Zmeny

Na fotografií môžeme vidieť napríklad zmenu v oblasti LED diódy, ktorá už nieje duálna ale opäť okrúhla. Celý dizajn je smerovaný do zaoblených hrán tak, ako sme už mohli pozorovať pri maketách. Veľmi zaujímavým faktom je aj otvor s jabĺčkom. Zrejme Apple plánuje vyrobiť logo zo skla. Na prvý pohľad je jasné, že na fotke je zlatý iPhone, tým pádom by sme sa mali dočkať opäť troch variánt farebného prevedenia (Zlatý, Biely, Sivý-Čierny).

iphone6-zadnykryt

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.