A je to tu! Január a s januárom obvykle prichádzajú prvé úniky novej generácie iPhonu, ktorý by mal byť predstavený už niekedy v septembri tohto roka. Apple má teda ešte 9 mesiacov na to, aby zariadenie pripravilo do predaja, no internetom sa už šíri fotka, ktorá ukazuje podsvietenie displeja tohto zariadenia. Hra teda začína!

Podsvietenie displeja iPhonu 7

iPhone 7 príde v septembri tohto roka a momentálne nevie asi nikto povedať, ako vlastne bude toto zariadenie vyzerať. Na jednej strane je pravda, že by to ani nikto vedieť povedať nemal, ale povedzme si na rovinu, Apple už nie je to čo bývalo a úniky z Foxconnu sú pomerne bežné. Presne preto ti dnes napríklad môžeme ukázať podsvietenie displeja, ktoré pravdepodobne patrí budúcej generácií iPhonu. Vraj by mohlo ísť aj o podsvietenie iPhonu 6C ale ten má byť menší (4″) ale na fotkách vidíme väčšie podsvietenie (pravdepodobne 4,7″). Práve preto sa predpokladá, že ide o časť displeja pre budúcu generáciu iPhonu. A rozdiel oproti súčasnej? Skoro žiaden!

- Reklama -

Jedinou výnimkou je asi umiestenie 3D Touch a Flex kábla, ktoré sa posunuli ku kraju. Pokiaľ sa teda pozeráme skutočne na komponent, ktorý patrí iPhonu 7 je viac ako pravdepodobné, že už onedlho uvidíme aj iné diely, ktoré nám napovedia, ako bude tento telefón vyzerať. Je možné, že Apple použije na zadnej strane sklo tak, ako v iPhone 4/4S a tiež sa v poslednej dobe vo veľkom diskutuje o tom, že spoločnosť odstráni 3,5mm jack konektor, ktorý by vraj mal nahradiť Lighting či Bluetooth. Práve vďaka tomuto by mohol byť iPhone o čosi tenší ako jeho súčasný braček. Hoci to vôbec nie je potrebné, my s tým asi neurobíme nič a ostáva nám len tešiť sa na to, ako bude novinka vyzerať!

iPhone 7 - svetapple.sk
iPhone 7 – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.