Unikol manuál od iPhonu 8

0

Dnes sme už jeden článok o tom, že Applu niečo uniklo priniesli, no hneď prinášame aj druhý, ktorý pôsobí veľmi dôveryhodne. Jedná sa o fotografiu, ktorá sa objavila na čínskej sociálnej sieti Weibo (odtiaľto pochádza väčšina únikov, len tak mimochodom). Je to naozaj skutočné alebo sa jedná len o falošnú, poplašnú správu?

Manuál

Ide o ďalší dôkaz toho, že Apple pracuje na zariadení (respektíve už asi pracuje skôr na výrobe zariadenia), ktoré bude mať na celej prednej strane OLED displejbez akýchkoľvek rámčekov. Tie sú pri súčasných modeloch už dosť kontroverzné, kvôli nie príliš pohodlnému ovládaniu. Apple tak dostane väčší displej do menšieho tela, čo bude obrovský bonus pre všetkých používateľov. Na vrchnej strane sa bude potom nachádzať priestor pre mikrofón a kameru + nejaké tie senzory.

Najnovší únik ukazuje manuál, ktorý by mal človeku ukázať, ako vytiahnuť nanoSIM kartu zo slotu pomocou kovovej spinky, ktorá sa nachádza v balení zariadenia. Ako môžeme vidieť, displej je skutočne skoro od strany po stranu a zhoduje sa to aj s predošlým únikom, kedy sa vektorový obrázok prednej strany iPhonu 8 objavil v kóde HomePodu.

Na dôveryhodnosti tomuto úniku pridáva aj fakt, že vyzerá byť profesionálne spracovaný a autor sa evidentne nenechal oklamať senzormi, ktoré sú na niektorých fotkách v hornej časti viditeľné. Apple nikdy na oficiálnych dokumentoch senzory nezvýrazňuje. Samozrejme, niečo podobné nie je veľmi náročné sfalšovať. V tomto prípade môže ísť ale bez problémov o skutočnú fotografiu. iPhone 8 je už v produkcií a rovnako tak aj jeho balenie a návod s nálepkami.

iPhone 8 manuál

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk