Na internete sa dennodenne toho udeje. Pokiaľ by neexistoval, bola by to asi celkom nuda, momentálne ale začína maratón odhaľovania iPhonu 7 a my sa na každý únik tešíme naozaj neskutočne. Najnovšie prišiel ďalší únik, ale nie s tématikou iPhonu 7 ale jeho menšieho brata, ktorý bude predstavený už na budúci týždeň v pondelok. iPhone SE je už zrejme pripravený na distribúciu hneď po predstavení a preto máme fotografiu jeho balenia.

Unikol obal iPhonu SE, potvrdzuje dve veci.

Sme veľkí fanúšikovia Apple a od začiatku toho, ako sa začalo písať o menšom 4″ iPhone sme tvrdili, že sa nebude volať 5SE, nakoľko by mu to veľmi zhoršilo meno a tiež by ho asi ľudia toľko nekupovali. Neskôr sa naša teória, ktorá tvrdila, že telefón prinesie názov SE potvrdila a dnes sa potvrdila ešte raz pred predstavením vďaka originálnemu baleniu, ktoré spoločnosti uniklo na web!

- Reklama -

Apple už niekoľko mesiacov vyrába nový 4″ iPhone, ktorý príde o pár dní. Len týchto pár dní pred predstavením sa ale zrazu stane, že na internet vylezie nejaký nepríjemnejší únik. Našťastie sme si na to už zvykli a myslíme si, že ide o marketing samotného Applu. Každopádne, bol by asi hriech o tom nenapísať a tak ti prinášame nové info.

iPhone SE - svetapple.sk

Tak v prvom rade, iPhone SE bude skutočne iPhone SE. Netreba rozmýšľať nad iným názvom, pretože práve vyššie spomenuté označenie nájdeme vytlačené na balení zariadenia. Musíme uznať, že voľba tohto názvu bola naozaj dobrá a Applu to zaručí dobré predaje pretože telefón nebude zastaralý ani svojim HW a technológiami a ani svojim názvom.

Druhá vec, ktorú fotka obalu potvrdila je to, že telefón príde so základnou pamäťou len 16GB tak, ako iPhone 6S a iPhone 6S Plus. Toto nás trošku sklamalo pretože sme v kútiku duše dúfali, že Apple zvýši základ na 32GB aspoň pri tomto zariadení. Žiaľ, tak ako sme si mysleli, tak sa nestalo ani dnes a musíme sa uspokojiť s 16GB, pre niekoho určite nedostačujúcim základom. ďalšie verzie potom budú mať zrejme rovnako ako pri iPhone 6, teda 64GB a 128GB!

iPhone SE obal potvrzuje očekávané vybavení

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here