Tak, ako už niekoľkokrát, prinášame opäť informáciu o zaujímavej zľave na určitý produkt z ponuky e-shopu iphonedoplnky.eu. Dnes budeš mať možnosť ušetriť na praktickom príslušenstve, ktoré sa ti môže hodiť napríklad na stôl. Ako už asi tušíš, pôjde o držiaky kompatibilné s iPhonom. Na všetko toto príslušenstvo platí pri použití  kódu: HR7P zľava príjemných 10%. Pokiaľ teda niečo podobné hľadáš, ponuku zľavnených produktov nájdeš priamo tu!

Dizajnové držiaky

Pokiaľ pracuješ v práci aj so svojim iPhonom, poprípade chceš mať doma na svojom stole skutočne elegantný, kvalitný a spracovaním veľmi pevný stojan, určite si na správnej adrese. Práve dnes môžeš získať s 10% zľavou dizajnovo skutočne vydarené držiaky na iPhone od spoločnosti Milo. Tieto držiaky sú vypracované z hliníka a ponúkané sú v niekoľkých farbách.

- Reklama -

Telefón na týchto elegantných držiakoch sedí skutočne perfektne a dá sa využiť aj ako jednoduchá dokovacia stanica. Taktiež ale môže poslúžiť pre pohodlnejšiu realizáciu videohovorov, video-konferencie či pohodlnejší výber hudby do Bluetooth reproduktorov. Je jednoducho obrovské množstvo výhod, ktoré takýto maličký stojan, ktorý sa navyše hodí do moderného interiéru k modernému telefónu so sebou prináša.

Akonáhle zoberieš iPhone a priložíš ho na priľnavý povrch na spodnej strane držiaka, sedí veľmi pevne a ty máš istotu, že sa ti nezošmykne a nepoškodí. Navyše, ak sa ti náhodou priľnavý povrch zašpiní, čo sa pri takýchto stojanoch po čase logicky stáva, je veľmi jednoduché očistiť ho. Stačí len zobrať lepiacu pásku, prilepiť a pásku opätovne strhnúť. Výsledkom potom bude čistý povrch, ktorý bude držať ako by bol nový.

Ak sa ti ponuka držiakov na tento týždeň zapáčila, určite využi momentálnu zľavu, ktorá prebieha na našich stránkach v spoluprácií s www.iPhonedplnky.euKu všetkému budeš potrebovať zľavový kód: HR7P, ktorý keď uvedieš na stránkach, získaš zľavu 10%. Určite to teda stojí za to, a ak chceš takýto štýlový držiak aj k sebe domov či do kancelárie, môžeš pár euro ušetriť, preto neváhaj a kupuj! 🙂 

iPhone - svetapple.sk
iPhone – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.