Tak ako sme už niekoľko krát priniesli zľavu na určitý produkt z ponuky e-shopu iphonedoplnky.sk. Tak v tom stále pokračujeme. Aj dnes budeš mať možnosť ušetriť na praktickom príslušenstve, ktoré sa ti môže hodiť napríklad do auta či na stôl. Ako už asi tušíš, pôjde o držiaky kompatibilné s iPhonom. Všetko toto príslušenstvo platí pri použití tohto kódu: BT877  so zľavou príjemných 11%. Pokiaľ teda niečo podobné hľadáš, ponuku zľavnených produktov nájdeš priamo tu!

Ušetri 11%! Zľava na autonabíjačky (od 9.5-15.5)

iPhone je fantastické zariadenie, ľudia s ním vykonávajú dennodenne rôzne veci a nepomáha len pri riešení problémov cez internet alebo cez telefón, ale napríklad aj pri športovaní, kedy je dobré mať telefón na nejakom pohodlnom mieste. Každý, kto už niekedy behal, bicykloval alebo korčuloval a nosil pri tom iPhone vo vrecku asi vie, že to nie je úplne najideálnejšie miesto. Neustále sa hýbe, búcha a poskakuje, sem tam z vrecka aj vypadne a môže sa rozbiť.

- Reklama -

Nič moc to nie je ani z hľadiska pohodlnosti. Každý chce mať pokoj a hlavne nechce mať modrinu na nohe. No dobre, to už možno trošku preháňame ale iPhone vo vrecku, športu určite prekáža. Presne preto vznikli špeciálne obaly, ktoré sa dajú jednoducho pripnúť na ruku, kde naozaj ničomu neprekážajú a človek si tak môže pohodlne a presne merať svoje športové výsledky.

iPhone - svetapple.sk

Púzdra, na ktoré je dnes 11% zľava, okrem praktického pásu, ktorým sa dá iPhone pripnúť na ruku ponúkajú aj flexibilnú fóliu, ktorá nezabraňuje dotykovým vlastnostiam displeja. Z telefónu sa samozrejme dá púštať hudba a tiež uskutočňovať hovory. Praktické je to aj pri meraní aktivity napríklad pri behu alebo bicykloaní, kedy vie aj telefón presnejšie odhadnúť, akú nadmorskú výšku človek prešiel (iPhone 6/6S má už aj barometer a počíta schodiská cez aplikáciu Health).

Pokiaľ si teda prejavil záujem o toto púzdro, neváhaj a nakupuj na www.iPhonedoplnky.sk. Nezabudni však pri tom použiť aj zľavový kód: BT877. Pozor, zľava platí len tento týždeň!

iPhone - svetapple.sk
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here