Včera sa na diskusnom fóre Weibo objavila séria videí a fotografií, ktoré údajne poukazujú na nový iPhone 6. Aj napriek tomu, že sa ho množstvo fanúšikov snažilo spochybniť, dnes prichádza ďalšie omnoho kvalitnejšie, ktoré má až 7 minút. No, vyzerá to predsa len na iPhone 6!

Krajší ako včera!

Včera video, ktoré uniklo na internet vyvolalo množstvo otázok a hlavne kritiky, smerovanej na Jablkovú spoločnosť, kvôli veľmi kontroverznému zadnému šasi, na ktorom môžme vidieť aj nie príliš pekné hrubé pásiky. Na dnešnom videu, ktoré v podstate spochybňuje akékoľvek špekulácie, že ide o fake môžme vidieť iPhone 6, ktorý z nejakého dôvodu vyzerá lepšie ako včera. Aspoň minimálne, pokiaľ ho autor drží v ruke a používa ho!

7 minút

Dnes sa objavilo to, na čo tu už všetci od včerajšej noci čakáme. Viac ako 7 minút dlhé Hands On video, ktoré je celé venované iPhonu 6, ešte pred jeho predstavením. Môžme na ňom vidieť okrem nespočetného množstva odomknutí vďaka Touch ID aj to, ako sú všetky prechody a zapínania aplikácií plynulé. navyše je v akcií aj fotoaparát. Aj napriek tomu, že je video po čínsky, jazyková bariéra vám určite nebude prekážať pri jeho sledovaní. Všetko čo chcel totiž autor povedať, jednoducho vyzdvihol na funkčnom iPhone 6!

Video si pozrite priamo tu!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.