Cestujúci letu, ktorý smeroval z Tel Avivu do Prahy, na svoj zážitok z lietadla len tak skoro nezabudnú. Priamo v ňom začal totiž jednej pasažierke horieť iPhone priamo v kabelke!

Našťastie ešte pred odletom

Keď si cestujúci našli svoje miesto v lietadle, prišlo k jednej nešťastnej zhode náhod. Jednej z cestujúcich sa náhle začalo dymiť priamo z kabelky. Šlo o štipľavý dym, ktorý stúpal z batérie jablkového telefónu. Obsluha lietadlo okamžite evakuovala a po približne tridsaťminútovom čakaní, keď sa interiér vyvetral, sa mohli pasažieri opäť vrátiť späť na svoje miesta a mohli bezpečne pokračovať v štarte.

mobil-lietadlo-panika-Praha-Poplach
Otec cestujúcej povedal „Moja dcéra otvorila kabelku, a potom sme videli len oheň a šlo z nej teplo“ – svetapple.sk

Nie je to po prvýkrát

Pokiaľ si spomínate, tak to nie je tak dávno, keď študentke počas vyučovania vybuchol nový iPhone 5C priamo vo vrecku a ona utrpela popáleniny druhého stupňa. V tomto prípade sa nič podobného nestalo a všetci v lietadle zostali bez akéjkoľvek újmy na zdravý. Netreba sa však ničoho obávať, šanca, že sa vám stane niečo podobné je takmer nulová!

cecko
Takto vyzeral iPhone 5C po výbuchu – svetapple.sk

 

 

 

zdroj:topky.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.