Jednou z prvých aplikácií, ktoré naznačili podporu aj iných klávesníc pre iOS bola práve Fleksy, ktorá sa dala stiahnuť formou aplikácie.Ide o naozaj vynikajúcu vec, najmä ak potrebujete svojmu známemu odpísať rýchlo a jednoducho. Istý Brazílčan to však zobral športovo a vytvoril nový rekord. Vlastne prekonal sám seba a to vďaka iPhonu 6 Plus.

Prvý rekord a jeho pokorenie

Tento rekordman však nie je v písaní na klávesnici žiadnym nováčikom. Totiž prvý rekord stanovil on sám za pomoci Samsungu Galaxy S4 tiež tohto roku. Vtedy sa mu podarilo napísať text za 18,19 sekundy. Dnes už je však všetko minulosťou lebo sa mu do rúk dostal úplne nový iPhone 6 Plus, za pomoci ktorého zdolal niečo, čo sa mnohým zdalo ako nemožné. Totiž svoj starý rekord prekonal o vyše sekundu, čím si vytvoril ďalší rekord. Tentokrát mu to trvalo presne 17 sekúnd.

Text

Pokiaľ vás zaujíma text, ktorý musel Brazílčan napísať a chceli by ste si to vyskúšať aj vy, nie je problém. Je však takmer absolútna pravdepodobnosť, že sa vám ho nepodarí napísať ako súčasnému držiteľovi rekordu. Obsahuje totiž doslova celé spektrum zložitých písmen a dokonca aj pomlčku. Treba na to ozaj tréning!: 

“The razor-toothed piranhas of the genera Serrasalmus and Pygocentrus are the most ferocious freshwater fish in the world. In reality they seldom attack a human.”

Samotný tvorcovia klávesnice sú samozrejme veľmi radi, že sa podarilo rekord vytvoriť práve za pomoci fleksy. Potvrdzuje sa tým teda to, že ide o jednu z najlepších klávesníc, ktoré sú momentálne dostupné na trhu! 🙂

recrec

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.