Zariadenia spoločnosti Apple sa vyznačujú tým, že každá ich nová generácia prináša nejakú zmenu hardware, ktorá by mala prispievať lepšiemu a pohodlnejšiemu používaniu zariadenia. Medzi to samozrejme patrí aj reproduktor, ktorý sa časom vo všeobecnosti len a len zlepšuje. Pozrite sa, ako silno hrá najsilnejší iPhone 6 oproti najslabšiemu reproduktoru v iPhone 4!

Reproduktory

iPhone je zariadenie, ktorého každá jedná generácia prináša nejaké technické zlepšenie. Týka sa to aj reproduktorov, ktoré sú v iPhone 6/6 Plus historicky najsilnejšie, o čom sme sa už dávnejšie presvedčili aj na vlastnej koži. Nové iPhony hrajú jednoducho super a nie je to len pocit. Je to skutočnosť, ktorá sa podarila namerať pri teste reproduktorov chlapcom z YouTube kanála iClarified. Zaujímavý je aj fakt, že najslabšie nehrá najstarší iPhone 2G, ale ešte aj v dnešnej dobe veľmi obľúbený iPhone 4.

- Reklama -

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.