Spoločnosť Apple je preslávená tým, že svoj iPhone ponúka vo viacerých farebných prevedeniach a majitelia si môžu zakúpiť pomerne veľké množstvo príslušenstva z rôznych materiálov. Ako ho však skombinovať tak, aby čo najlepšie vyhovovalo našim preferenciám?

Odpoveď na túto otázku nájdete priamo v predajni Apple Store (prípadne u resellera), kde vám vyškolení pracovníci určite radi pomôžu. Pokiaľ si to ale chcete vyskúšať v pohodlí domova, k dispozícii je tiež webová stránka iPhoneStudio.

Hneď po jej otvorení budete mať na výber medzi iPhonom 13 mini, iPhonom 13, iPhonom 13 Pro a iPhonom 13 Pro Max. Druhým krokom je výber tej správnej farby a následne už môžete skúšať rôzne kryty alebo MagSafe peňaženky, pričom možnosti sú v podstate neobmedzené.

Ak sa chystáte kúpiť si iPhone 13, určite vyskúšajte konfigurátor 

Netvrdíme, že ide o niečo špeciálne. Celý nápad ako aj internetová stránka je v podstate veľmi jednoduchá. Na strane druhej, podobný konfigurátor ponúka spoločnosť Apple pri svojich hodinkách Apple Watch. Príde nám tak trochu zvláštne, že ho nemôžeme mať k dispozícii aj pri zvyšných produktoch.

Prečítajte si tiež  Apple sa Lightningu tak skoro nevzdá. Oproti USB-C má vraj niekoľko výhod

Hoci si iPhone nekupujeme len na jedno ročné obdobie, množstvo používateľov považuje púzdra a kryty za módnu záležitosť. Koniec koncov, nie je to žiadna náhoda, pretože aj samotné Apple ich obmieňa v pravidelných kolekciách.

Vytvoriť takýto konfigurátor bol skvelý nápad a ak si ho niekto zo spoločnosti Apple všimne, je možné, že už čoskoro nájdeme niečo podobné aj na internetovej stránke Apple.com.

Aká by bola vaša voľba zariadenia, farby, obalu či peňaženky? Napíšte nám do komentára.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -