Zákazník dostane kupón za každý z aktivovaných programov, ktoré v O2 využíva a získa tak atraktívne zľavy na vybrané smartfóny, televízor alebo robotický vysávač. Najväčším lákadlom však bude nový model slúchadiel O2 pods za špeciálnu vianočnú cenu len 19 eur. Okrem toho môžu noví zákazníci aj počas Vianoc získať jeden z O2 SMART Paušálov, alebo službu Internet na doma za cenu nižšej tarify.

Spoločnosť O2 bude tento rok prispievať svojim zákazníkom na vianočné darčeky. Každý zákazník, ktorý má v O2 aktivovaný fakturovaný program, predplatenú kartu alebo internet, získa 7. novembra 2022 do O2 aplikácie vianočný kupón, ktorý si môže premeniť na zľavu vo výške od 30 až do 276 eur v závislosti od zariadenia, ktoré si chce kúpiť. Takýto kupón získa zákazník za každý z aktivovaných programov, ktoré využíva.

Zľavu v príslušnej hodnote si môže uplatniť na slúchadlá O2 pods, smartfóny Samsung Galaxy Z Flip4, Xiaomi 12 Lite 5G, Motorola Edge 30 Neo 5G, vysávač XIAOMI Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro alebo televízor Samsung TV 55″ Crystal UHD.

O2 pods ako ideálny vianočný darček

O2 ponúka svojim zákazníkom pod stromček ideálny vianočný darček – slúchadlá O2 pods. Nové O2 pods majú hlasového asistenta, bezdrôtové nabíjanie, dotykové ovládanie, automatické spárovanie s dosahom 10 metrov a výdrž batérie až 4 hodiny. Zákazník získa slúchadlá O2 pods v hodnote 49 eur po uplatnení zľavového kupónu za atraktívnu vianočnú cenu 19 eur.

O2 Pods
Zdroj: O2

Ako získať zľavový kupón

Zákazník nájde zľavový kupón v O2 aplikácii, kde sa mu zobrazí ako O2 príbeh. Po potvrdení tlačidla „Zobraziť zľavový kód“ sa vygeneruje kupón s unikátnym kódom, ktorý zostane uložený v O2 aplikácii v sekcii Kupóny. Kupón si môže zákazník uplatniť na predajni alebo v e-shope. Na jedno zariadenie sa dá uplatniť jeden kupón. Zľavový kupón sa bude dať použiť do 30. januára 2023.

Vyšší O2 SMART Paušál za cenu nižšieho

Zákazníci majú naďalej možnosť preniesť si do O2 svoje číslo a získať tak zaujímavú ponuku vyššieho programu O2 SMART Paušálu za cenu nižšieho. Napríklad, ak bude mať zákazník pri prenose čísla záujem o Modrý O2 SMART Paušál, O2 mu ponúkne v cene Modrého Strieborný O2 SMART Paušál so všetkými jeho výhodami, teda s výrazne väčším balíkom dát a jednou prémiovou aplikáciou v cene.

V prípade Zlatého O2 SMART Paušálu tak môže zákazník získať v tej istej cene výhody už dátovo neobmedzeného Titánového O2 SMART Paušálu. Zákazník si môže zvoliť ktorýkoľvek z ponuky O2 SMART Paušálov okrem Bieleho, pričom zvýhodnenú cenu získava až na 24 mesiacov.

Vyšší Internet na doma za cenu nižšieho

Podobne ako pri O2 SMART Paušále funguje aj zľava pre Internet na doma. Napríklad, zákazník pri aktivácii služby Strieborný Internet na doma získava zľavu, po ktorej je cena programu totožná ako pri nižšej tarife. Zákazník tak získa za cenu Bieleho alebo Modrého programu službu Strieborného Internetu na doma.

Zákazníkovi po úspešnom zriadení vybranej služby domáceho internetu a prenesení prvých megabajtov aktivuje O2 zľavu z mesačného poplatku vo výške 5 eur na alikvotné obdobie a ďalších 12 zúčtovacích období. Zákazník získa takúto formu zľavy na ktorýkoľvek z ponuky programov služby okrem Bieleho a Modrého Internetu na doma.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTlačová správa
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here