iPhone patrí medzi najlepšie zariadenia v súčasnosti, z ktorých môžeš telefonovať a vytvárať fotky či video. Fotoaparát je jednoducho na vysokej úrovni a potvrdzujú to aj kampane samotného Apple či rôzne videá zo sveta, ktoré vyzerajú skutočne profesionálne! Následujúce video bolo natáčané na iPhone 6S a pravdepodobne sa ti bude veľmi páčiť – najmä ak si milovník adrenalínových športov!

Video natočené na iPhone z lyžovačky ti vyrazí dych!

Pokiaľ sem tam chodíš na hory a sem tam sa aj spustíš po zjazdovke dole, možno používaš nejakú akčnú kameru. Kedysi bola dostupná predovšetkým jedna, GoPro, no dnes je ich na trhu podstatne viac a človek si až ťažko vyberá. Popritom všetkom možno stačí len vytiahnuť iPhone z vrecka a začať točiť však? To ti ukáže následujúce video.

- Reklama -

Telefón, ktorý je pripevnený pomocou “homemade” riešenia, ktoré nám nie je úplne jasné, no pravdepodobne ide o upravený kryt a nitku, ktorá iPhone drží na oboch stranách (je ju vidno aj na videu). Lyžiar už len točí zápästím a pri tom robí famózne zjazdy cez freeride či skoky v snowparku. Celé to vyzerá jednoducho fantasticky a celé to bolo natočené na iPhone.

Jediná škoda je tá, že celé video natočil na spomalený záber a tak je kvalita videa len 720p. Ako správny fanúšik videa ale určite vieš, že iPhone natáča 240fps na 480p a následne video softwarovo upraví aby bolo kvalitnejšie. Z toho nakoniec vyplýva, že video nie je také kvalitné a to je trošku škoda. Každopádne je veľmi zaujímavé a ukazuje to, čo dokáže moderný smartfón s kreatívnym “360 stupňovým” systémom natočiť.

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here