Vieme ako vyzerá nové balenie na iPhone 6s

0

Tak, po včerajšej konferencii konečne vieme, ako teda bude vyzerať balenie nového iPhonu. Po všelijakých špekuláciách a rozporoch je tu konečný výsledok. Ešte pár týždňov späť sme mali možnosť vidieť únik balenia iPhonu 6s, ktorý nám naznačoval, že sa Apple vracia k starému dizajnu, kedy na škatuľke zobrazoval priamo telefón aj s displejom, na ktorom nechýbali ikony alebo nejaké pozadie.

Nové balenie

Minuloročný dizajn bol totiž neuveriteľne minimalistický, čo možno bolo naopak ku škode. Veľa užívateľov totiž poznamenala že škatuľka od iPhonu 6 nie je tak pekná ako u predchádzajúcich generácií. Je možné, že Apple niektoré tieto sťažnosti vyslyšal, dal si na novej škatuľke pre iPhone 6S záležať a obnovil pôvodný štýl dizajnu.

Nám osobne sa veľmi páči nové balenie iPhonu. Vrátili sa naspäť k starému štýlu designu a to určite nesklamalo. Určite každý majiteľ nového iPhonu ocení aj to, že sa mu v poličke nebude povaľovať len nejaká biela krabica ale krásna krabička s obrázkom jeho nového Apple miláčika rovno na vrchu.

Každá farba iPhonu bude mať aj svoju jedinečnú krabičku vo farbe zariadenia. Tak už si ho len musíš kúpiť a môžeš sa začať kochať tým, akú úžasnú kúpu si urobil. Veď posúď sám, o kúsok nižšie si môžeš pozrieť staré aj nové balenie iPhonu.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk