Tak, po včerajšej konferencii konečne vieme, ako teda bude vyzerať balenie nového iPhonu. Po všelijakých špekuláciách a rozporoch je tu konečný výsledok. Ešte pár týždňov späť sme mali možnosť vidieť únik balenia iPhonu 6s, ktorý nám naznačoval, že sa Apple vracia k starému dizajnu, kedy na škatuľke zobrazoval priamo telefón aj s displejom, na ktorom nechýbali ikony alebo nejaké pozadie.

Nové balenie

Minuloročný dizajn bol totiž neuveriteľne minimalistický, čo možno bolo naopak ku škode. Veľa užívateľov totiž poznamenala že škatuľka od iPhonu 6 nie je tak pekná ako u predchádzajúcich generácií. Je možné, že Apple niektoré tieto sťažnosti vyslyšal, dal si na novej škatuľke pre iPhone 6S záležať a obnovil pôvodný štýl dizajnu.

- Reklama -

Nám osobne sa veľmi páči nové balenie iPhonu. Vrátili sa naspäť k starému štýlu designu a to určite nesklamalo. Určite každý majiteľ nového iPhonu ocení aj to, že sa mu v poličke nebude povaľovať len nejaká biela krabica ale krásna krabička s obrázkom jeho nového Apple miláčika rovno na vrchu.

Každá farba iPhonu bude mať aj svoju jedinečnú krabičku vo farbe zariadenia. Tak už si ho len musíš kúpiť a môžeš sa začať kochať tým, akú úžasnú kúpu si urobil. Veď posúď sám, o kúsok nižšie si môžeš pozrieť staré aj nové balenie iPhonu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.