Spoločnosť Apple dnes uskutočnila svoju prvú tohtoročnú konferenciu s názvom Peek Performance, vrámci ktorej nám predstavila širokú škálu nových produktov. Okrem hardvérových noviniek sme sa však dočkali aj cenných informácií, ktoré sa týkajú softvéru.

Prečítajte si tiež  Vyskúšali sme Face ID s rúškom. Toto by ste mali o novej funkcii vedieť

Konkrétne hovoríme o vydaní nového operačného systému iOS 15.4 na iPhone, na ktorý čakáme už niekoľko mesiacov spolu s ďalšími operačnými systémami pre ostatné zariadenia.

No a hoci Apple neprezradilo konkrétny dátum predstavenia tohto operačného systému, oznámilo nám aspoň, že si ho budeme môcť nainštalovať už na budúci týždeň.

A keďže tohto technologického giganta veľmi dobre poznáme, podľa našich odhadov to bude presne za 7 dní v utorok 15. marca 2022. Firma nás však môže potešiť aj skôr, pričom v takom prípade operačný systém sprístupní už v pondelok. Nechajme sa prekvapiť.

Ak sa teda tešíte na funkcie, o ktorých čítate už celé týždne a pochádzajú z beta testovania, zostaňte trpezliví. Od ich oficiálneho vydania vás delia skutočne už iba dni. O všetkom vás samozrejme budeme včas informovať.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -