Server 9to5mac.com je zdá sa v poslednej dobe nejako veľmi dobre informovaný. Tak, ako nás informoval napríklad o zahájení predaja 21,5″ iMacu s retina displejom, tak nás prednedávnom informoval aj o tom, že iPad Pro bude mať začiatok svojho predaja niekedy počas tohto týždňa. Dnes s odvolaním na svoje viaceré zdroje dátum poopravil a upresnil. iPad Pro by sa mal začať predávať už 11. novembra!

Mylná informácia

Najskôr nás redakcia magazínu 9to5mac.com informovala o tom, že spoločnosť Apple začne predávať svoj iPad Pro už počas tohto týždňa. Vychádzala tak z toho, že zamestnanci Apple Store obchodov dostali poučenie o tom, akú Apple Care+ ponuku budú môcť zákazníkom, ktorí chcú veľký tablet, ponúknuť. Táto informácia ale bola zdá sa mylná a redakcia internetového magazínu dnes uviedla dátum 11. november, počas ktorého vraj začnú predaje iPadu Pro po celom svete.

Začať by mali napríklad aj v ČR, čiže je viac ako pravdepodobné, že sa zopár kusov na tento dátum zatúla aj k nám. Spoločnosť Apple nezačne predávať len obrovský iPad Pro s takmer 13″ displejom ale taktiež príslušenstvo ako napríklad Apple Pencil či špeciálnu klávesnicu, ktorá urobí z tohto nadmerne veľkého tabletu v podstate taký dotykový MacBook s nevýhodou operačného systému iOS. Ide si niekto po tento tablet? 🙂

ipadpro_lifestyle-splitscreen-print1441846538272

Zdroj: 9to5mac.com

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here