Predstavenie nových iPhonov sa pomaly ale isto blíži a práve s týmto predstavením prichádza aj jedno z prvých odhalení vôbec, ktoré dokazuje, že špekulácie, ktoré sme mali možnosť doteraz počuť boli naozaj pravdivé. Podľa prvých uniknutých fotografií totiž iPhone 6S prinesie 12Mpx fotoaparát, 4K video, 5Mpx fotoaparát vpredu a aj 2GB RAM.

iPhone 6S

Na Čínskej sociálnej sieti Weibo sa dnes objavila fotografia, pochádzajúca z továrne Foxconn, ktorá ukazuje to, čo by mal ponúknuť budúci iPhone 6S. Menší model spoločnosť označila ako N66 a väčší N71. Apple zdá sa bude vo veľkom inovovať a okrem toho, že novinka prinesie o čosi výkonnejší procesor a Force Touch sa tu naozaj dočkáme zásadného zlepšenia kvality fotografie a rovnako aj videa.

iPhone 6 - svetapple.sk
iPhone 6 – svetapple.sk

Podľa zverejnenej fotografie, by sme totiž mali na zadnej strane zariadenia vidieť čip s až 12 Mpx rozlíšením, čo síce nie je oproti konkurencii nič extra ale oproti predošlej generácií iPhone o polovicu väčšie rozlíšenie! Vpredu by mala potom 1,2 Mpx FaceTime kameru vystriedať kvalitnejšia, s rozlíšením až 5Mpx a predpokladá sa, že zvládne natáčať FullHD video.

Ďalšou vítanou novinkou by malo byť 4K video, aj keď stále nemusí byť také populárne vo svete aby niekto jeho extrémne rozlíšenie reálne využil, no a potom 2GB RAM, ktorá by mohla zariadiť lepšiu stabilitu a samozrejme aj výkon zariadenia, ktorý je síce v súčasnosti vynikajúci ale cítiť, že by sa hodilo o trošku viac pamäte RAM. iPhone 6S to však všetko očividne zmení. Predstavený by mal byť už v septembri tohto roku a nám teda nezostáva čakať na nič iné ako na to, či sme mali naozaj pravdu alebo nás Apple prekvapí s niečim iným!

Prečítajte si tiež  iPhone 6S Black Gold, áno aj to už existuje.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.