Posledné dni k nám prichádzali videá a fotografie od rozličných zdrojov, na ktorých bol zapnutý iPhone 6. Aj napriek tomu, že všetky pôsobili reálne, ruku do ohňa by som za niektoré z nich nedal, no dnes sa objavilo video, na ktorom máme možnosť vidieť nový iPhone asi na 95%!

iPhone 6 na internete!

Na diskusnom fóre Weibo sa dnes objavila séria fotografií a video, ktoré potvrdzuje všetky doposiaľ zistené špekulácie o iPhone 6. Únik nám ukázal kompletný dizajn zariadenia, čo znamená, že jeho fanúšikovia, ktorým sa zatiaľ nepáčili hrubé pásiky na zadnej strane, budú pravdepodobne veľmi sklamaní! Tie totiž nový Jablkový smartfón obsahuje, tak ako aj vyčnievajúcu šošovku fotoaparátu, ktorá sa nachádza na jeho zadnej strane. No nevadí, zariadenie vyzerá aj tak celkom dobre!

Ako vieme, že nejde o fake?

Aj napriek tomu, že sa môže zdať, že ide o úplný Fake a na videu vidíme len čínsku kópiu Jablkového zariadenia, pravdepodobne to tak nie je. Osoba, ktorá ho na videu obsluhuje nám totiž ukázala, že smartfón sa dá odomknúť aj pomocou tlačítka Home Button, v ktorom je senzor odtlačkov prstov „Touch ID“. Takýmto senzorom totiž nedisponuje žiadna zatiaľ známa kópia iPhonu 6. Na jeho zadnej strane môžme navyše vidieť aj true tone blesk, ktorý taktiež falošné kópie neobsahovali. Za zmienku stojí hádam aj obchod Apple Store, v ktorom jeho „majiteľ“ práve nakupuje!

working_iphone_6_app_store_about-800x530
K dispozícií máme aj ukážku Apple Store, ktorý vyzerá naozaj tak ako má!  

6 riadkov!

Vďaka väčšiemu displeju vzniká na jeho ploche aj viac priestoru. Práve to Apple pravdepodobne využilo a po druhýkrát vo svojej histórií vybavilo svoj smartfón ďalším novým riadkom aplikácií. Naposledy tomu bolo v roku 2012, kedy bol predstavený iPhone 5 a z pôvodných štyroch riadkov dokázal poskýtnuť až šesť. Nový iPhone ponúkne opäť možnosť navýšenia, no na porovnávacích fotografiách s jeho súčasným „bračekom“ vidno aj to, že ikony sú od seba o niečo ďalej, čo znamená, že sa budú lepšie stláčať.

working_iphone_6_5s_home-800x600
iPhone 6 ponúkne o jeden rad aplikácií viac ako jeho predchodca!  working_iphone_6_5s_side

iPhone 6 bude naozaj omnoho väčší ako stávajúca päťka či 5S

Prečítajte si tiež  Apka Podcasty od Apple sa už čoskoro dočká vítaných zmien
Môže ťa zaujímať
- Reklama -