Niekedy rozmýšľame nad tým, aký článok ti máme vlastne priniesť. Nie je vždy jednoduché vymýšľať nové témy a písať k ním neustále niečo nové, čo už predtým niekto nenapísal. Opísať dizajn nejakého Apple produktu je predsa jednoduché. Poväčšine je elegantný, čistý a jednoduchý. To je aj iPhone SE a myslíme si, že k tomu netreba žiadne iné slová. Pozri si len fotky a kochaj sa tým fantastickým dizajnom!

Vychutnaj si dizajn iPhonu SE naplno!

Povedali sme, “žiadne iné slová”, ale klamali sme. Čo by to bol za článok, keby k nemu nebolo nič napísané však? Na následujúcich záberoch priamo od Apple budeš môcť vidieť to, ako nádherné vyzerá nový iPhone SE na štúdiových fotografiách a renderoch. Osobne mám vždy problém s takýmito fotkami.

- Reklama -

Problém je v tom, že po ich zhliadnutí mám vždy chuť vtrhnúť do skladov nejakého obchodu a nabrať čo najviac kusov daného produktu len tak, aby som sa naň a na jeho čisté a elegantné línie mohol pozerať. Je to jednoducho nádhera a vôbec nevadí, že je ten dizajn už tak trocha otrepaný a prvý krát sme ho videli pri iPhone 5 v roku 2012. Apple len potvrdzuje to, aké je nadčasové a nám sa to nehorázne páči.

Telefón sa prakticky nelíši od iPhonu 5S (možno pár detailmi, ale tie sme zatiaľ podľa renderov nezaznamenali, všetko ukáže až prax). Zaujímavý je ale určite minimálne v novej farebnej kombinácií “Rose Gold”, ktorá síce nie je až tak nová, ale pre dizajn iPhonu 5 ide predsalen o premiéru. Koniec ale zbytočných slov, poďme konečne na fotky!

iphone_se_large apps_2_large touch_id_large applepay_large camera_static_large Snímka obrazovky 2016-03-21 o 21.35.52 Snímka obrazovky 2016-03-21 o 20.10.45 Snímka obrazovky 2016-03-21 o 20.10.56 Snímka obrazovky 2016-03-21 o 20.19.36

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.