iPhone 7 je vo svete stále viac a viac diskutovaným zariadením, hoci si naň počkáme ešte približne 9 mesiacov. Telefón, ktorý tento rok stanoví nový dizajn a tiež technológie, bude omnoho tenší a prinesie aj vylepšenia v oblasti procesora či lepšej výdrže batérie. Následujúci koncept ukazuje, ako by toto tenučké zariadenie mohlo vyzerať a nápad to vôbec nie je zlý!

iPhone 7 koncept

Väčšina konceptov, ktoré vytvorí komunita Apple nie je príliš vydarená. Telefóny jednoducho nespĺňajú to, čo by malo Apple predstaviť, a tak je ich existencia alebo podobnosť s tým, čo Apple predstaví poväčšine nereálna. Najnovší koncept, ktorý je ale vyrobený z kovu už reálny je. Má ultra tenké telo, vyrobený je z prémiových materiálov a okrem toho, že je všetko tak ako má byť aj vyzerá dobre. Pokiaľ by Apple oslovilo dizajnéra a predstavilo takýto iPhone 7, určite by sme sa neurazili a nehanbili za jeho prítomnosť v našich rukách.

- Reklama -

Zariadenie totiž spĺňa všetko to, čo by moderný iPhone spĺňať mal. Vyzerá fantasticky, je tenučký a jeho vizáž patrí medzi prémiové smartfóny. Taktiež si so sebou nesie všetky charakteristické črty predošlých iPhonov a tak si ho nikto nezmýli s predošlými modelmi. Jednoducho radosť sa pozerať, čo povieš? Súhlasíš alebo sa ti tento koncept príliš nepáči? 🙂

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.