Vzhľadom na to, že sme prednedávnom začali spoluprácu so servisom PCexpres, chalani nás poprosili, či by sme nenapísali článok o ich novej súťaži, v ktorej môžeš získať iPad Pro 9,7″. Je to jednoduché a vzhľadom na to, že sme Apple web a práve ty si náš fanúšik, môžeš po splnení následujúcich krokov vyhrať aj ty! 

Vyhraj iPad

Popravde, iPad nie je úplne najlacnejšia hračka a dovoliť si ho môže len niekto. Presne preto je dôležité využiť každú možnosť, ako sa k nemu dostať. V PCexprese spustili súťaž, kde môže vyhrať naozaj každý. Stačí ak máš Facebook a do hry sa môžeš zapojiť aj ty. Je to samozrejme úplne zadarmo!

- Reklama -

V prvom rade si musíš otvoriť túto fotku. Lajkni stránku PCexpres, no a následne lajkni aj fotku, ktorú si otvoril. Ďalší krok je tiež veľmi dôležitý. Do komentára napíš, na čo by si iPad najviac využil napr.“iPad by som využil na prácu do školy“. Akonáhle splníš tento krok, si zaradený do losovania o jablkový tablet. Tu to ale nekončí, pokiaľ fotku budeš aj zdielať, na svojom profile, si do žrebovania zaradený hneď 2x, to znamená dvojnásobná šanca výhry.

Vyhrať môže len ten, kto splní všetky uvedené pravidlá. výherca bude vybratý náhodným žrebovaním. Súťaž už beží od 11. júla a ukončená bude 1. septembra, takže sa pekne poponáhľaj. Chalani majú iPad na stole a ten čaká na nového majiteľa. Účastníci súťaže musia byť starší ako 18 rokov. Výherca bude oznámený hneď po skončení súťaže na stránkach Facebook PCexpres. Uvedené bude jeho meno a tiež fotka v prípade, že si po iPad príde sám. Ak sa preukáže, že výherca nespĺňa podmienky súťaže, prebehne nové žrebovanie. Podrobnejšie informácie sa dočítaš v popise pri fotke. Tak veľa šťastia! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.